Chcete se zbavit všech vrásek, které máte na obličeji? Pak potřebujete tyto přísady. Pokud uděláte tento recept, budete mít opět dětskou pokožku: nejen měkkou, ale také hladkou a hladkou. Bude se vám zdát, že čas pro vás nikdy neuplynul.

Jak se zbavit vrásek na obličeji s těmito přírodními složkami

Vrásky jsou noční můrou nejen žen, ale i mužů, jasným a evidentním znamením plynoucího času. Jak se jich zbavit? Potřebujete tyto ingredience . Zde je recept, který zaručeně změní vaši pleť.

Vrásky na obličeji, jak čas mění naši pleť

Podívali jste se do zrcadla a všimli jste si, že váš obličej už není tak hladký a mladý jako před pár lety? Pravděpodobně jste na cestě k dospělosti. Zde se na naší pokožce objevují vrásky a charakteristické znaky výrazu, které nám připomínají, že čas běží a také docela rychle.

Vrásky na obličeji

Vrásky jsou noční můrou nejen žen, ale i mužů. Proč se objevují? Zjevně kvůli stárnutí pleti . Jak stárneme, naše buněčné dělení se začíná zpomalovat, množství kolagenu klesá a na obličeji se začínají objevovat takzvané vrásky nebo jemné linky.

Je to nevyhnutelná a přirozená pasáž, kterou všichni zažíváme a kterou si absolutně nesmíme dělat starosti. Chápeme však, že touha i nadále vidět hladkou a hladkou pokožku jako ta dětská patří mnohým.

Pokud hledáte řešení, jak odstranit vrásky z obličeje , vězte, že je to možné. Tento recept prostě musíte udělat z těchto speciálních a především přírodních surovin.

Tajný recept na dokonalou pleť

Moc dobře víme, jak děsivý může být běh času, o to víc, když se začne projevovat tím, že se nám na obličeji objevují vrásky a mimické linky , které se nám opravdu nelíbí.

Pokud hledáte přírodní prostředek, jak se zbavit vrásek na obličeji , pak jste na správném místě. Dnes vám ukážeme, jak vyrobit úžasný recept , který dodá vaší pleti nový lesk. Začněme hned.

Získejte dvě misky. Do jedné nasypete lžíci želatiny a do druhé tři tablety aktivního uhlí , které seženete v lékárnách nebo v bylinné medicíně. Do této druhé misky přidejte dvě lžičky vody , aby se aktivní uhlí začalo rozpouštět.

Poté nalijte do misky s želatinou, přidejte 4 lžíce mléka a začněte vše míchat. Nyní vše, co musíte udělat, je vařit tuto směs v mikrovlnné troubě po dobu 15/30 sekund.

Uvidíte, že tento tekutý roztok získá pastovitou konzistenci a tmavou barvu . V tuto chvíli budete muset přidat 10 kapek třezalkového oleje – který snadno najdete v bylinné medicíně – a vitamín E , který můžete přidat v kapslích (v tomto případě budete potřebovat 2) nebo po kapkách ( v tomto případě 8). Hotovo. Vaše maska ​​je připravena .

Přírodní ingredience pro výrobu masky proti vráskám

Začněte ho nanášet na obličej a užijte si úžasný výsledek. Ingredience, které jsme zmínili, se vám budou hodit nejen k vyhlazení pleti , ale také k odstranění všech nečistot a otravných černých teček.

Aktivní uhlí a vitamín E budou působit jako přírodní botox tím, že napnou vaši pokožku a tím vyhladí nevzhledné jemné linky a vrásky , které se na vašem obličeji objevily.

Před aplikací této masky se doporučuje pleť vyčistit přírodním čisticím prostředkem nebo tonikem. Přítomnost želatiny pak dodává pokožce pružnost . Nezaměřujte se pouze na lícní kosti nebo čelo, ale touto maskou si zcela zakryjte obličej, kromě očí.

Uvidíte, jak se ucpané póry vyčistí a vyčistí, budete se také moci zbavit té vrstvy lesku , která se někdy vyskytuje v blízkosti nosu, a dokonce i některých skvrn .

Jakmile masku nanesete, počkejte několik minut, než zaschne. Nechte kombinaci použitých přípravků působit alespoň 15 minut , poté začněte masku odstraňovat čištěním pleti přírodním čističem a nakonec nanesením trochy hydratačního krému.

Pro  přirozený liftingový efekt byste si tuto masku měli aplikovat alespoň dvakrát týdně, večer před spaním . Použité ingredience znamenají, že tento recept se hodí k vytvoření směsi vhodné pro všechny typy pleti , zejména pro mastnou, suchou nebo aknózní pleť .

K hladké a hladké pleti jako u dítěte však maska ​​nestačí. Budete také muset změnit některé své životní návyky . Začněte se například starat o svůj jídelníček .

Existují potraviny, které mohou pomoci redukovat vrásky (například olivový olej nebo některé druhy zeleniny). Poté provádějte cvičení, abyste udrželi svou pokožku v kondici , pijte hodně vody a vzdejte se alkoholu a tabáku .