Zde je návod, jak docílit toho, aby byla vaše pleť bílá a bez vrásek s tímto krémem na obličej, který obsahuje pouze 3 složky.

Krém na obličej

Prozradíme, jak připravit úžasný krém , u kterého jsme si jisti, že bude vaše pleť opravdu nádherná.

Obličej mdlá a s vráskami, jak s tím bojovat

S přibývajícími léty si nemůžeme nevšimnout, že naše tvář je mdlá a už není taková jako dřív. Někdy kvůli hormonálním změnám vypadá pleť jinak než obvykle a dokonce i ohrožená.

S postupem času se nemůžeme smířit s tím, že naše pleť stárne. Naštěstí však existují způsoby, jak čelit vzniku vrásek.

Tvář mdlá a vrásčitá

První metodou je cvičení a masáže , které udrží naši pokožku pružnou. A pak se musíme bezpodmínečně vyvarovat nadměrného vystavování se slunci: pamatujte na to, abyste se vždy namazali krémem na obličej, který nám umožní co nejvíce chránit obličej před UV zářením.

Dále se musíme vyvarovat nanášení chemických přípravků, které mohou naši pokožku spíše poškodit, než ji vyživit. A pak byste se neměli tolik dotýkat své pokožky, abyste se vyhnuli přenosu bakterií z našich nehtů a rukou. Sportování a dodržování vyvážené stravy nám také může pomoci udržet pokožku našeho obličeje mladou a bez vrásek.

Existuje však tajemství, které ví jen málokdo a které je skutečně dar z nebes: je to krém , který si můžeme vytvořit přímo doma a který nám pomáhá udržovat pokožku vašeho obličeje zdravou.

Jde o krém složený výhradně z přírodních ingrediencí, který našemu obličeji může jen prospět. Zde vám ukážeme všechny ingredience a především vysvětlíme, jak jej připravit. Je to fakt bezva. Jsme si jisti, že poté, co se ho naučíte připravovat , to zvládnete vždy a hodně vám to pomůže.

Krém na obličej, jak ho připravit

Pokud si nevíte rady s přípravou krému na obličej , dnes vám přinášíme recept, který vás určitě nadchne. Stačí smíchat lžíci rýže s trochou vody.

Poté přidejte lžíci ovsa a půl sklenice mléka . Vše přiveďte k varu, poté nechte vychladnout a přefiltrujte. Nyní můžete tento báječný krém aplikovat na pokožku.

Krém na obličej

Musíte vědět, že dodá vaší tváři skvělý lesk a zpevní ji. Pokud chcete jeho sílu umocnit, můžete přidat i 2 lžíce gelu z aloe vera a olej ze sladkých mandlí nebo olivový olej.

Tento krém můžete nanést i večer před spaním a nechat působit přes noc. Ráno můžete pokračovat v oplachování. Nikdo by nečekal, že tento domácí krém bude mít tyto účinky, ale je tomu tak: vaši pokožku udělá opravdu jemnou a hladkou.

Všimnete si toho mnohem sametověji a bude se vám zdát, že je méně vrásek. Můžete jej aplikovat i každý den.