S tímto trikem bude podlaha zářit po mnoho dní: můžete zapomenout na skvrny a šmouhy kolem domu. Zde je řešení, které vám ušetří úklid domácnosti. Už se bez toho neobejdete.

S tímto trikem bude podlaha zářit

Pokud i vy denně bojujete se skvrnami a šmouhami , nebojte se. Máme řešení, které je pro vás to pravé. S tímto trikem bude podlaha zářit celé dny . Zde je návod, jak musíte postupovat.

Potřísněné podlahy plné šmouh: zde jsou řešení pro efektivní čištění

Mytí podlah je jednou z věcí, které děláme každý den a která je součástí domácí rutiny mít čistý a uklizený domov. Kolikrát si i po vyleštění podlahy všimneme v dálce svatozáře a skvrn , jako bychom ji nikdy nečistili?

Čištění podlah

Bohužel se okamžitě tvoří prach, špína a drobky, které naše úsilí maří. Pokud jako mnozí jiní také před úklidem vysáváte vodou a hadříkem , říkáme vám, že odvádíte skvělou práci.

Ale pokud nemáte příliš mnoho času nebo pokud je váš vysavač rozbitý, jak můžete tyto problémy vyřešit? Zde přichází řešení, které vás zachrání. S tímto dvojitým trikem bude podlaha zářit celé dny . Na skvrny a šmouhy kolem domu můžete zapomenout. Zde je tajemství , které vám prozradíme a bez kterého se již neobejdete.

S tímto trikem bude podlaha zářit celé dny: zaručený výsledek

Hledáte řešení, jak mít podlahu čistou a lesklou celé dny ? Pak pokračujte ve čtení tohoto článku. Dnes objevíte trik, jak uklidit celý dům bez námahy a s vynikajícími výsledky.

Toto tajemství , které se vám chystáme prozradit, vám pomůže zkrátit čas strávený doma nudným domácím úklidem. Jste připraveni obdržet tajemství, které změní vaši úklidovou rutinu ? Tak se do toho hned pustíme.

Nezáleží na tom , zda máte nebo nemáte lesklou podlahu z porcelánové kameniny : toto řešení, o kterém vám právě povíme, se přizpůsobí jakémukoli typu dlaždic . Nejprve je třeba nalít 25 ml prostředku na mytí nádobí do kbelíku – do kterého jste již přidali 3 litry vody  .

Poté smíchejte hrnek obsahující mastek, hrst hrubé soli a odměrku aviváže , kterou používáte k provonění prádla. V tuto chvíli si pořiďte starou nebo použitou košili nebo košili, kterou již nepoužíváte.

co s tím budeš dělat? Budete jím muset přejet po koštěti a natřít jím štětiny kartáče . V tuto chvíli stačí ponořit koště zakryté starou košilí do kbelíku, do kterého jste nasypali ingredience, které jsme uvedli výše, a začít umývat podlahu .

Uvidíte, že všechny skvrny (a dokonce i ty nejmenší svatozáře) z vašich dlaždic zmizí . Za pár minut budete mít podlahu nejen čistou a lesklou, ale také provoněnou.

Čistá podlaha

Mastek a aviváž , které jste nasypali do kbelíku , pomohou obkladům vonět a čistič je odmastí a vyleští . Sůl je naopak schopna absorbovat tekutiny a eliminovat i ty nejodolnější skvrny . Toto řešení je opravdu velmi užitečné, ale především ekonomické.

Ve skutečnosti, jak vidíte, k jeho výrobě můžete použít produkty, které již máte doma . Než však přistoupíte k mytí podlah, doporučujeme je zamést, abyste odstranili drobky, špínu nebo zbytky jídla , které na dlaždicích jistě budou.

Opět, pokud nemáte k dispozici vysavač, místo klasického používání smetáku pro vás máme další chytré řešení. Zabalte štětiny koštěte do plastového sáčku a začněte zametat.

Uvidíte tak, že materiál, ze kterého je obálka vyrobena, bude přitahovat prach, vlasy a nečistoty na podlaze jako magnet . Poté namočte starou košili, kterou jste dostali, do kbelíku se všemi výše uvedenými přísadami, přivažte ji ke koštěti a začněte drhnout podlahu. Výsledky, které získáte, budou mimořádné.

Samozřejmě existují i ​​další produkty , které vám pomohou mít čistý a lesklý domov během chvilky a s minimální námahou. Věděli jste například, že bílý ocet dokáže dezinfikovat a vyčistit všechny povrchy.

Je vhodný zejména pro keramické podlahy . Pokud máte naopak dřevěnou podlahu a ne porcelánové kameniny, co byste měli dělat? Opět pro vás máme řešení.

Kromě ingrediencí, které jsme uvedli výše, budete muset přidat také odměrku olivového oleje . No ano, tento produkt, který je přírodním tukem , dokáže nejen ochránit vaši podlahu před poškrábáním a povrchovými poraněními, ale také jí dodat lesk a čistotu.