Zde je návod, jak odstranit skvrny od moči z toalety touto jednoduchou a přirozenou metodou, o které jsme si jisti, že ji budete vždy používat.

Moč skvrny na záchodě

Prozradíme vše o tomto skutečně spolehlivém prostředku, který vám pomůže zbavit se skvrn od moči nadobro .

Nečistoty na záchodové míse, častý problém

Přítomnost nečistot na záchodové míse je velmi častým problémem, který napadne každého, kdo spravuje domácnost. Existují však čistší koupelny a koupelny, kterých je mnohem méně.

To závisí na potřebě každého uklízet a na tricích , které v praxi používají, aby zabránili   nadměrnému znečištění koupelny .

Vyčistěte toaletu těmito pohyby

Jedním z doporučení, které bychom vám rádi dali, je upravit úroveň výkonu vašeho splachování toalety. Čím výkonnější je ve skutečnosti, tím snazší je odstranit veškeré zbytky zevnitř. Stejně tak by to ale mohlo způsobit cákance, které by mohly vycházet ze střední části a jít ven.

Mezi cákanci, co se pak jeví jako tvrdohlavé skvrny krve, výkalů a moči. Aby nebyly opravdu tvrdohlavé, doporučujeme je také vyčistit, jakmile se objeví.

Ve skutečnosti byste se při každém použití toalety měli zastavit a pozorovat záchodovou mísu, abyste zjistili, zda ji necháváte nedotčenou, jako když jste ji našli. Toto jednoduché gesto je nezbytné jak pro správné soužití, tak i proto, aby skvrny nepoškodily povrch naší toalety.

Nezbytné je také čištění toalety správnými přípravky . Proto vám níže ukážeme recept pro kutily, který si můžete připravit, kolikrát chcete. Můžete to udělat přímo doma s produkty, o kterých jsme si jisti, že už máte ve spíži.

Jde o recept, který je součástí neuvěřitelné metody, která vám pomůže odstranit skvrny od moči z toalety i mimo ni.

Jak odstranit skvrny od moči z toalety

Pokud opravdu chcete odstranit skvrny od moči ze záchodové mísy, měli byste si pořídit tyto ingredience , o kterých jsme si jisti, že je už doma máte. Řeč je o hydrogenuhličitanu sodném a kyselině citronové, které se budou míchat s vodou.

Smíchejte tyto tři ingredience, dokud nezískáte pastu , kterou můžete aplikovat na celou toaletu, zejména tam, kde jsou skvrny od moči více zarostlé a nepoddajné.

Odstraňte skvrny od moči z toalety

Po nanesení DIY pasty ji nechte 10 minut odpočívat . Tímto způsobem budou aktivovány jeho čisticí, dezinfekční a sterilizační schopnosti. Nyní můžete pokračovat, přejetím štětcem nebo abrazivní houbou po povrchu.

Začněte jemně a pak pracujte usilovněji, pokud zjistíte, že skvrny od moči snadno nezmizí .

Poté můžete službu opláchnout a dobře osušit. Pamatujte, že tato metoda je opravdu levná a velmi účinná a že z tohoto důvodu ji můžete doma opakovat, kolikrát chcete.