Už nemusíte utrácet spoustu peněz za produkty na obličej: tento přírodní krém proti vráskám je domácí výroby a stojí jen 2 eura.

Můžete použít krém proti vráskám

Vrásky jsou součástí koloběhu života a stárnutí těla. První rýhy se na obličeji objevují, když se zpomaluje tvorba kolagenu a elastinu . Existují však složky, které dokážou působit proti tvorbě nebo v každém případě zlepšit její vzhled. Dedikované produkty mají vždy vysoké náklady, ale málokdo ví, že z pár jednoduchých ingrediencí je možné připravit si přímo doma výborný krém proti vráskám. Celkové náklady? Jen dvě eura.

Domácí krém proti vráskám: přísady

Dobrý krém proti vráskám se skládá z přírodních ingrediencí, které dokážou obličej vyhladit a zároveň vyživit do hloubky. Wellness experti chtěli odhalit své tajemství prostřednictvím videí, která se stala virální na webu.

Pokud produkty vždy obsahují určité složky a konzervanty, je domácí složení jistě lepší a může přinést výsledky, jaké jste dosud neviděli.

Hlavní složky jsou:

  • 2 brambory;
  • 100 ml mléka;
  • 2 lžíce rýžové mouky;
  • 2 lžíce bílého cukru.
brambory na krém proti vráskám

Všechno jsou to přírodní ingredience, které dohromady vytvářejí krém účinný proti všem typům vrásek souvisejících s věkem.

Lze přidat i další přísady, ale sekundárně čočku a gel z Aloe Vera.

Proces a aplikace

Chcete-li získat velmi dobrý krém proti vráskám pro kutily za pouhé dvě eura, postupujte následovně:

  • Brambory oloupeme a nakrájíme na tenké plátky;
  • Ihned po uvaření a rozmixování z nich vznikne jemný krém;
  • V hrnci zahřejte mléko a když se vaří, přidejte brambory.

Vzniklo pyré , které necháme zcela vychladnout. Ihned poté se do směsi přidá rýžová mouka a míchá se, dokud se směs nestane homogenní . Nakonec se přidá cukr, který se také míchá, dokud se úplně nerozpustí (ideální pro odstranění odumřelých kožních buněk).

Krém pro hydrataci , vyhlazení a výživu pokožky je připraven. Tyto složky jsou nejen dobré pro pokožku, ale přirozeným způsobem stimulují vývoj kolagenu a elastinu tak, aby omlazovaly obličej.

krém proti vráskám

Existují také přísady, které lze přidat později. Když opustíte bramborový základ, můžete vytvořit čočkové pyré, které přidáte do bramborového pyré za studena. Dobrým smícháním ingrediencí získáte velmi dobrý krém, který bojuje proti vráskám a zároveň vyživuje a vyplňuje zralou pleť.

A nejen to, vždy počínaje základem krému s hlavní složkou brambor se přidává gel z  Aloe Vera . Je nepostradatelnou složkou pro hojení pokožky zevnitř, působí proti nadměrné tvorbě mazu a dodává pleti jas.

Přípravky je nutné uchovávat v lednici a aplikovat do dvou dnů od přípravy. V případě pochybností nebo zvláštních alergií se poraďte se svým lékařem.