Jak využít slupky z granátového jablka namočením do vroucí vody. K zázraku stačí jen 5 minut.

Slupky z granátového jablka

Slupky z granátového jablka už nevyhazujte . Nevěděli jste, že z nich lze vytvořit něco jedinečného a velmi užitečného? Jsme si jisti, že jakmile slupky ponoříte do vroucí vody, uděláte to vždy znovu.

Co obsahuje granátové jablko

Existuje mnoho milovníků granátového jablka , toto ovoce s jedinečnou chutí, ale tak obtížné loupat. Právě z tohoto důvodu se mnoho lidí rozhodlo koupit si jej již čistý, často v igelitových obalech.

Musíte vědět, že tato volba může vážně poškodit životní prostředí a může být také nákladná a kontraproduktivní. Dále se koupí tohoto ovoce již očištěného připravíte o obrovské síly jeho slupek, které jsou velmi důležité.

Granátové jablko

Slupka z granátového jablka je ve skutečnosti bohatá na vlastnosti . Mezitím má vysokou hladinu antioxidantů, a pak také fenolický punicalagin, kyselinu galovou a další mastné kyseliny. Dále obsahuje katechiny, kvercetin, rutin a některé další flavonoidy a antokyany.

V dávných dobách se slupka z granátového jablka jedla, ale nyní ne. Jeho vlastnosti jsou známy již od starověku: Již Hippokrates mluvil o slupce tohoto ovoce jako o silném léku na léčbu úplavice.

Pokud jste nevěděli, že kůra z granátového jablka je tak mocná , zde vám ukážeme, k čemu slouží. Jsme si jisti, že jakmile zjistíte, jak to funguje, budete to vždy používat. Tuto zdravotní praxi nikdy neopustíte.

Na střeva použijte slupky z granátového jablka

Slupky z granátového jablka zůstávají vynikajícím střevním prostředkem , a proto dnes vysvětlujeme, jak je znovu použít k léčbě patologií, jako jsou například střevní paraziti.

Jediné, co musíte udělat, je otevřít ovoce, abyste extrahovali semena granátového jablka . Samozřejmě vám radíme, abyste je snědli nebo je použili v lahodných receptech. V tu chvíli si slupku tohoto ovoce ponechte a znovu použijte.

Slupku nechte uschnout a uložte ji, pokud máte větší množství, ve vzduchotěsné nádobě . Vyberte si potřebné množství kůry a připravte si tento nálev na žaludek, který si určitě budete opakovat.

slupky z granátového jablka na střeva

Doporučujeme přidat 10 gramů slupek tohoto ovoce do asi 200 mililitrů vroucí vody. Doporučujeme dodržovat dávky, protože zneužití kůry z granátového jablka může způsobit nežádoucí účinky.

Nálev nechte alespoň 30 minut uležet uvnitř , poté nechte vychladnout a tekutinu vypijte. Měli byste vědět, že tato infuze je účinná také proti příznakům bolesti v krku, kašli, vředů v ústech, zánětu dásní, zápachu z úst a všech zubních problémů.

Před podáním této infuze vám samozřejmě doporučujeme, abyste se obrátili na svého lékaře, zvláště pokud trpíte určitými patologiemi. Obecně jsou ale vlastnosti granátového jablka a jeho slupek prospěšné a mohou být prospěšné pro naše tělo.

Samozřejmě vás zveme k používání rostlin z ekologického pěstování a spojených s krátkým dodavatelským řetězcem, které si zachovávají své organoleptické vlastnosti a které by mohly prokázat, že neobsahují pesticidy.