Jak ušetřit peníze na konci měsíce? Míchání bělidla a soli je řešením, které ví jen málokdo hned vyzkoušet.

bělidlo a sůl

Existuje tolik domácích metod kutilů , a to natolik, že odborníci na úklid kladou důraz na výzvy dne. Čištění se ne vždy podaří podle přání, protože produkty jsou různé a nemusí být vhodné. Skutečný problém spočívá v neschopnosti identifikovat potřebné prvky, rozdělené podle problému. Proč míchat bělidlo a sůl? Slovo pro odborníky.

Bělidlo a sůl: proces pro dokonalé čištění

Profesionálové na úklid se vždy snaží najít způsoby, jak dobře uklízet a zároveň šetřit peníze. V tomto případě chtěli odhalit malé tajemství, které spočívá ve složení některých běžně používaných ingrediencí k získání něčeho jedinečného.

První složkou je sůl (jemná nebo hrubá), ideální pro odstranění vlhkosti, odstranění vodního kamene a důkladné čištění. Nejen to, sůl dezinfikuje a zachovává přírodní prvky každé části domu – zachovává je.

sůl a bělidlo

Druhou složkou je sklenice čističe podlah , plná skvělé vůně a pokročilých čisticích vlastností. Jedná se o typ produktu, který se používá pouze na povrchy, ale svým potenciálem se výborně hodí i na prvky v koupelně nebo kuchyni.

Třetí a poslední složkou je bělidlo.

bělidlo a sůl

Produkt, který je třeba používat velmi opatrně, nejlépe jej ředit určitými produkty, aby se zvýšil jeho účinek . V tomto případě je to hlavní složka, která čistí, bělí, dezinfikuje a odstraňuje všechny inkrustace.

Jak používat roztok se solí a bělidlem?

Chcete-li připravit tuto směs , první věc, kterou musíte udělat, je dát sůl do misky. Ihned poté se přidá čistič podlah a poté bělidlo (1 malá sklenička + 1 malá sklenička). Všechny se smíchají a získá se bíle zbarvená hmota.

Nalijte do nádoby s dávkovačem, abyste ji měli vždy po ruce. Tato směs je vynikající pro použití uvnitř toalety a odstraňuje všechny žluté skvrny.

skvrny na toaletě

Žluté skvrny na toaletě představují zvláštní projev, který může mít více příčin. Ve většině případů se jedná o vodní kámen a opotřebení , a to natolik, že přirozená bílá patina časem koroduje. V ostatních případech se jedná o vápenec a nečistoty, až po nesprávné používání domácích hygienických prostředků.

Látka získaná s bělidlem a solí je vynikající pro obnovu toalety a její ještě krásnější. Nalijte tekutinu dovnitř a nechte několik hodin – lépe přes noc. Ihned poté použijte záchodovou štětku a záchod spláchněte: operaci opakujte jednou týdně, aby byla toaleta čistá a důkladně vydezinfikovaná .