Co se stane, když smícháte vodu s cementem? Jedinečná látka, kterou lze použít na mnoho věcí: pojďme zjistit, co to je?

Smíchejte vodu a cement

DIY je fascinující a umožňuje vám dělat mnoho věcí doma. Odborníci šíří své nápady na webu a díky nim je možné vytvořit nemálo velmi pěkných novinek, které lze opakovat a personalizovat. V tomto případě jsou dvě hlavní složky voda s cementem, které se mají smíchat dohromady. Dokonalá svatba , protože jakmile se jednou naučíte, jak to udělat, už se nikdy nebudete chtít vrátit. Vysvětlíme si?

Voda s cementem: čeho je dosaženo?

Pokud mluvíme o „udělej si sám“, existuje mnoho lidí, kteří se dnes stále více přibližují tomuto světu, aby vytvořili něco brilantního a personalizovaného. Zavedení vaší kreativity a šikovnosti do praxe je důležité, ve skutečnosti tento nový cementový trik miluje každý.

Hlavními složkami pro tuto operaci jsou cement a voda. Pak budete muset zvážit šablonu, jako je například proutěný koš.

práškový cement

Po zajištění všech zásob je nyní čas připravit hmotu z cementu a vody. Je zřejmé, že je důležité určit nádobu pro výběr směsi, která musí být měkká nebo v každém případě pružná, aby se dosáhlo dobrého konečného výsledku.

Výběrem koše pak můžete mít podobnou, ale zcela tvrdou nádobu. Jak pokračovat?

DIY předměty s betonem

Vezměte silikonovou nebo plastovou nádobu a nalijte do ní cement a poté vodu. Smíchejte obě ingredience dohromady, jako byste získali homogenní pastu. Ihned poté vezměte košík nebo formu k použití a zakryjte je průhlednou fólií (zvláště pokud má dírky nebo dírky).

voda a cement

Cement s vodou nalijte do zvolené formy a počkejte, až ztuhne. Ihned poté jej lze vyjmout a bude podobný šabloně (tedy nádoba, váza nebo jakýkoli jiný požadovaný předmět).

Odeberte zbývající cement ze silikonové misky a přidejte vodu. Štětcem pomalu nabíráme směs a nanášíme na betonovou formu vyrobenou za účelem zakrytí případných děr nebo nedokonalostí. Nyní můžete jednat dvěma odlišnými způsoby, ponechat ji zcela bílou nebo ji obarvit svou oblíbenou nuancí.

Voda s cementem je tedy dokonalým spojením nejen pro stěny, ale také pro každodenní výrobu předmětů pro kutily. Nezapomeňte nechat formu vždy ztuhnout a nepáčit, když ji musíte vyjmout. Beton je sice tvrdý, ale také velmi choulostivý a je lepší si práci nezničit.

Díky těmto dvěma ingrediencím můžete vytvořit něco jedinečného , ​​zkoušet a zkoušet znovu, kdykoli budete chtít. Těsto samozřejmě uchovávejte mimo dosah dětí.