Spalte 1 list šalvěje doma: proto byste to měli dělat vždy. Účinek je okamžitý a dostaví se za méně než 5 minut: rozmazání

spálit šalvěj

Tolik lidí doma pálí 1 list šalvěje . Zde je důvod, proč se to rozhodli udělat a co chtějí touto praxí získat.

Spalte doma 1 list šalvěje

Odborníci na rostliny , domácnost a wellness praktikují techniku ​​známou jako rozmazávání již několik let . Spočívá ve spálení některých listů rostlin doma, aby se dosáhlo neuvěřitelných účinků.

Většina lidí chce spálit listy šalvěje . Chcete-li to provést, jednoduše svažte listy dohromady a zapalte jeden konec zapalovačem.

Spalte doma 1 list šalvěje

Jakmile to uděláte, rostlina bude nadále hořet . Doporučujeme umístit ji na ohnivzdornou nádobu, která umožní rostlině pokračovat v hoření bez rizika pro váš domov.

Tímto způsobem začne šalvěj vydávat svou vůni uvnitř místnosti a šířit své vlastnosti po celém domě. Co je ale rozmazávání a jaké jsou jeho účinky? Zde vám to níže vysvětlíme.

O 5 minut později si všimnete účinků: rozmazání

Smudging je technika, která zahrnuje spalování suchých listů , aby se v prostředí vytvořil kouř. Kromě listů lze použít i kousky dřeva a květiny.

Před spálením lze listy složit a svázat provázkem. Aby byly listy ještě více suché, lze je uchovávat v suchých prostorách domu a zejména ve tmě .

O 5 minut později si všimnete efektu rozmazání

Cílem této techniky je dokonale vyčistit vzduch v domě . Životní prostředí by tak bylo čistší a svěžejší. Říká se také, že tato technika by umožnila pozitivní energii převzít dům.

Tato praxe by byla účinná zejména proti traumatu a všem negativním zkušenostem, které jsme během života nashromáždili. Bylo by to ideální pro čištění předmětů v našem domě a pro zvýšení kvality naší nálady.

A pak znovu snížit dopad stresu na náš život a snížit účinky úzkosti. Ukázalo by se také, že je vynikající pro zlepšení naší úrovně koncentrace .

Mnoho lidí nechává šalvěj hořet, když meditují a čtou knihu. Zejména použití šalvěje je spojeno se šamanskou a domorodou kulturou. Starověcí lidé a ti, kteří jsou stále součástí těchto tradic, nadále používají tuto techniku ​​denně ke zlepšení svého života.

Péče o své zdraví je nezbytná, zvláště když trávíte hodně času doma a zatuchlý vzduch by mohl ohrozit zdraví vaše i vaší rodiny.

Odborníci se nad touto praxí také dlouho pozastavovali a dospěli k některým důležitým závěrům. „Journal of Ethnopharmacology“ například studoval příznivé účinky praxe pálení šalvěje a zjistil, že je schopna odstranit až 94 % bakterií ve vzduchu .