Odhalujeme prastarý trik, jak odstranit všechny vlasy a prach. Tajemství, které se vám chystáme odhalit, vám ušetří spoustu času a námahy. Takže budete mít čistý dům za 2 minuty

Trik na odstranění všech chloupků

Zamořují váš domov vlasy a prach? Nebaví vás každý den věnovat tolik hodin svého času úklidu? S tímto hackem ušetříte volný čas a budete mít super čistý dům za pouhé dvě minuty.

Prach a špína, nepřátelé čistoty

Všichni víme, kolik úsilí stojí mít vždy čistý a uklizený dům , zvláště pokud nebydlíte sami a společnost nám dělají i děti.

Vlasy a prach na podlaze

Prach a vlasy jsou hlavními nepřáteli čistoty . Kolikrát denně vysáváte nebo se vybavujete smetákem a lopatkou (a také hodně trpělivosti), abyste svému domovu vrátili slušný vzhled?

Pokud trpíte alergiemi , pak byste prach opravdu neměli řešit . Tento komplex mikroskopických částic plovoucích ve vzduchu. usazuje se nejen na předmětech, ale i na podlaze a vytváří nejen nečistoty, ale i dýchací potíže.

A můžeme mluvit o vlasech ? Kolik jich ztrácíme každý den? Nesčetné množství. V těchto situacích prachovka nebo klasické štětinové koště váš problém nevyřeší nebo alespoň ne rychle.

Pokud chcete zjistit, jak mít čistý dům za 2 minuty , pak pokračujte ve čtení tohoto článku. Chystáme se odhalit trik, který vám změní život . Připravte se na rozloučení s prachem a vlasy .

Starověký trik na odstranění všech vlasů a prachu

Prach a vlasy se na našich podlahách hromadí každý den a dodávají našemu domovu nedbalý a neudržovaný vzhled. Můžete mít také nejlepší koště na světě nebo nejvýkonnější vysavač na trhu , ale pokud tyto nástroje nepoužíváte alespoň 15 minut nebo déle, problém s nečistotami bude i nadále přetrvávat.

Čistý dům

Věděli jste, že místo toho s jednoduchým trikem můžete mít zářící dům? Zabere to jen dvě minuty vašeho času . Připravte se na změnu: nikdy se nevrátíte. Jaké je toto tajemství, které zachraňuje tolik žen? Přemýšlíte o tom, že si možná budete muset koupit nový elektrický koště? Nebo ještě výkonnější vysavač?

Nepropadejte panice, nic z toho. Abyste se zbavili prachu a chlupů, budete muset použít své klasické koště, to se štětinami , vašeho každodenního spojence. Pokud je pravda, že koště místo úklidu je občas špinavé, pohybující se prach po domě a další, s tímto trikem již tato nepříjemnost nenastane. Jediné, co musíte udělat, je zakrýt štětiny kartáče na koště plastovým sáčkem.

Divný nápad, říkáte si? Nemáte ani ponětí, jak užitečný může být plastový sáček . Plast, který se otírá o podlahu, generuje statickou elektřinu tak silnou , že přitahuje prach, vlasy a cokoli jiného na naší podlaze.

Toto řešení vás opravdu zachrání. Obtočením igelitového sáčku kolem koštěte zabráníte pohybu štětin v přesunu nečistot do jiných místností nebo částí domu a zabráníte usazování prachu na nábytku nebo zařízení.

Chceme mluvit o ekonomických výdajích? Je to prakticky nula: koště už máte a igelitové sáčky také. Stručně řečeno, neexistuje levnější systém než tento !
Mnoho žen tuto techniku ​​čištění používá.

Zkuste to také a uvidíte, kolik ušetříte času a především peněz. Pokud se ale na nábytku, poličkách nebo spotřebičích hromadí prach, co dělat? Samozřejmě vždy můžeme použít trik s koštětem zabaleným v igelitovém sáčku , ale existují i ​​pohodlnější řešení.

Trik s pytlem na koštěti pro čistý dům

Příklad? Můžete si vyrobit super účinné domácí čističe . Vyzkoušejte trik s aviváží . Do rozprašovače nalijte čtyři díly vody a jeden saponát a nastříkejte roztok na utěrku z mikrovlákna a začněte prášit: čištění zaručeno během nanosekundy.

Dokonce i bílý ocet se prezentuje jako speciální přísada, která rozzáří váš domov: stačí ho zředit trochou vody a pak se připravte, abyste byli svědky toho kouzla. Podle odborníků na úklid existují i ​​další doporučení, která je třeba dodržovat, abyste měli úhledný a půllitrový dům.

Tady nějaké jsou:

  • Uklízejte svůj domov pravidelně
  • Záclony, polštáře a pohovky čistěte alespoň 3krát týdně : prach a roztoči se rádi hromadí zejména na syntetických tkaninách
  • Větrajte dům alespoň 5 minut denně
  • Zujte si boty doma : prach, vlasy a špína pod podrážkami, které nasbíráte na ulici, se dostanou až k vám domů

Jasně vidíte, že existují řešení, jak mít doma čisto a uklizeno, jen je potřeba být v úklidu neustálý a řídit se návrhy těch, kteří vědí víc než my. S prastarým trikem na odstranění všech chloupků a prachu a se všemi těmito tipy uvidíte, že mít domov bez chloupků, prachu a špíny bude hračka i pro vás.