Svíčka a větev stromečku během pár sekund vytvoří něco jedinečného. Popusťte uzdu svému tvůrčímu talentu, abyste byli ohromeni.

Svíčka a větev stromu

Dnes odhalíme tajemství výroby něčeho jedinečného během několika minut . Pro mimořádný výsledek budete potřebovat pouze svíčku a větvičku stromku . Tady je to úžasné.

DIY technika pro chytré výtvory

“Nic se nevyhazuje, vše se regeneruje . ” Tak bychom mohli přeformulovat historickou a inteligentní zásadu, která se dobře přizpůsobuje moderní době kutilů . Manuální technika brikoláže a další vám umožňuje dát nový život věcem, o kterých věříme, že jsou většinou určeny k zahození.

Příklad chytré recyklace

Vše, co máte doma a čeho se chcete co nejdříve zbavit, by se vám mohlo hodit k výrobě roztomilých a chutných věcí , které se nejen skvěle hodí pro zkrášlení vašeho domova, ale také geniální jako dárky.

Víte, že z toho někdy můžete získat i nějaké peníze ? Přemýšlejte o tom: umění DIY nejen stimuluje koncentraci, inteligenci a kreativitu, ale také obohacuje peněženku.

Mnoho lidí proměnilo své manuální dovednosti v pracovní nástroj . Mnoho lidí, kteří vytvářejí vzácné předměty ze starých věcí, aby je dále prodávali, mají tak i ekonomickou výhodu.

Stejně užitečné a úžasné je to, co vás přimějeme udělat dnes, během několika minut. Víte, co vznikne, když si pořídíte svíčku a větev stromečku? Konečný výsledek je neuvěřitelný.

Svíčka a větev stromu, aby se něco neuvěřitelné

Jste připraveni být ohromeni? Technika , kterou vám dnes chceme odhalit, vám umožní vytvořit něco neuvěřitelného během pár minut Abyste byli ohromeni, musíte si pořídit svíčku a větev stromu a pak se připravte, abyste byli svědky vytvoření něčeho jedinečného.

Svíčka a větev stromu

První věc, kterou musíte udělat, je roztavit několik svíček pomocí vroucí vody . Jednoduše umístěte jednu nebo více zápalek na varný hrnec a do skleněné misky: pára bude stačit k roztavení vosku.

K tomu doporučujeme použít bílé neparfémované svíčky . Po provedení tohoto kroku, když je vosk dostatečně měkký, začněte řezat všechny svíčky na malé kousky: tato fáze je důležitá, pomůže vám také svíčku co nejrychleji roztavit.

Pak si vezměte voskovky a udělejte to samé: všechny je nasekejte a smíchejte s rozbitými svíčkami . Poté pomocí dřevěné tyčinky vše otočte, aby pára roztavila vosk.

Poté, co teplo roztaví svíčku a pastelky, dostanete barevný roztok , který budete muset nalít do poměrně velkého talířku. Dobře si navlhčete ruce (pomocí hydratačního krému), aby se vosk snadno uvolnil z prstů, které by jinak mohly zůstat lepkavé.

Takže namočte prsty do rozpouštějícího se vosku a poté do talířku, do kterého bych nalila vodu a tento krok opakujte třikrát. Mezitím si pořiďte větvičku suchého stromu , která je hlavním nástrojem našeho experimentu: prsty namočené ve vosku vám umožní vytvořit z větvičky malé květiny.

Opakujte tuto operaci, abyste dali život mnoha malým květinám . Hotovo! Během několika minut vytvoříte něco opravdu neuvěřitelného: rozkvetlou větvičku , kterou pak můžete umístit do vázy a vystavit ji doma nebo dokonce na zahradě.

Připravte se tedy na přivítání jara kreativním způsobem ! Mnoho lidí někdy hledá taková umělecká díla vyrobená přesně řemeslným způsobem. Věděli jste, že kutilství se pro vás může stát i zaměstnáním a zdrojem příjmů ?

Jarní strom s voskem

Experimentujte a testujte se, ale především zlepšujte své manuální dovednosti . S trochou cviku v tom budete jistě velmi dobří. Jak vidíte, pouze svíčky a voskovky vám mohou pomoci vytvořit něco užitečného a dokonce roztomilého, co si můžete nechat doma, darovat nebo prodat.

Někdy stačí trocha fantazie a trpělivosti k vytvoření mimořádných děl. Svíčky jsou předměty, které můžete snadno získat a které vám umožní dát život opravdu roztomilým kreativním dílům .

Víte například, že jsou ideální pro vytváření ozdobných ozdob pro každou příležitost nebo historických luceren pro vložení do moderního prostředí? Zkrátka si můžete dopřát, jak uznáte za vhodné, a dát tak volný průchod své kreativitě a fantazii.