Svíčka, která nikdy nepřestane vonět, viděli jste ji někdy? Věděli jste, že si ho můžete vyrobit sami doma? Potřebujete jen pár ingrediencí. Vaše pokoje tak budou příjemně vonět po celé týdny.

Svíčka, která nikdy nepřestane vonět

Už jste někdy slyšeli o tzv. věčné svíčce ? Je to ten, který nikdy nepřestane vonět . Můžete si ho připravit jen z pár ingrediencí přímo doma. Zde je to, co potřebujete k provonění všech místností ve vašem domě .

Svíčky, nejžádanější módní doplněk na světě

I vy jste si možná všimli, jak se v poslední době rozšířil trend mít dům plný svíček . Nemluvíme o klasických pro odlehčení, ale o vonných , které místnosti nejen vyšperkují, ale také příjemně provoní.

Svíčky v domě

Svíčky lze dnes považovat za opravdové dekorativní doplňky a možná mezi nejpřirozenější trendy , které jsou dobré pro domácnost a nekazí ani životní prostředí.

Některé jsou vyrobeny se zvláštními vůněmi a používají se s aromaterapeutickým účinkem , tj. poskytují relaxaci a klid osobě, která parfém inhaluje. Místo toho jsou jiní schopni udržet hmyz, jako jsou mouchy a komáři, daleko od našich domovů. Zkrátka, k jakémukoli účelu je chcete použít, svíčky se vždy hodí.

Ale co je to za nepříjemnost , která se vyskytuje vždy, pokaždé, když si je koupíme? Je zřejmé, že se opotřebovávají . Věděli jste, že existují takzvané věčné svíčky ? To jsou ty, které nikdy nepřestanou vonět . Zde je návod, jak si je můžete vyrobit i doma, jen s pár ingrediencemi.

Svíčka, která nikdy nepřestane vonět: zde jsou ingredience na její výrobu

Mezi nejtrendovější a nejžádanější doplňky současnosti patří svíčky , které zkrášlí domov mnoha lidí. Protagonisté dekorace a designu, tam jsou nejen krásné, ale i super voňavé.

Když se však přistihneme , že svíčky kupujeme , víme, že dříve nebo později zhasnou – vzhledem k tomu, že se spotřebovává vosk, ze kterého jsou vyrobeny – a především už nevoní: jejich vůně se stane nepostřehnutelnou.

Kdybychom vám však řekli, že existuje svíčka, která nikdy nepřestane vonět , věřili byste tomu? Mluvíme o té, která je definována jako věčná . Z pár ingrediencí si ho můžete vyrobit doma.

Jste zvědaví, jak na to? Začněme tedy okamžitě. Nejprve musíte získat limetku , kterou najdete v zelinářství nebo supermarketu. Pomocí nože vykrojíme alespoň čtyři plátky.

Do sklenice , která pak bude sloužit jako základ pro naši svíčku (ujistěte se, že je to výhradně skleněná), nasypte dovnitř tři lžíce hrubé soli a čtyři plátky limetky.

Poté přidejte tolik vody, aby byla limetka zakrytá, a na závěr přidejte hrst hřebíčku . Poté také pár   kapek citronové silice nebo vůně, kterou preferujete (doporučujeme používat citrusové vůně, aby příjemná vůně vydržela co nejdéle).

Nakonec zalijte vrchovatou lžící oleje na vaření . Poté si pořiďte plastový kelímek a pomocí nůžek vystřihněte základnu . Šroubovákem propíchněte uprostřed plastu díru .

Získejte knot svíčky , který se chystáte rozsekat, aby byl celý, a protáhněte ho otvorem, který jste vytvořili na dně sklenice . Nyní ji vložte do své skleněné nádoby, do které jste předtím vložili sůl, limetku, olivový olej a kapky esenciálního oleje.

Jak vyrobit svíčku, která nepřestane vonět

Hotovo. Vaše věčná svíčka je připravena . Zkuste ho zapnout a uvidíte, že příjemná vůně omámí každou místnost vašeho domova . S několika jednoduchými ingrediencemi – které budete mít i ve spíži – si tak vyrobíte svíčku, která nikdy nepřestane vonět.

Tento doplněk je nejen trendy, ale je také užitečný pro relaxaci těla i mysli . Například limetka, ale také kapky citrusového esenciálního oleje pomáhají mozku relaxovat. Svíčka, která nepřestane vonět , je ideální na zapálení po únavném a hektickém dni a bude se vám opravdu hodit.