Vysvětlujeme, jak vyrobit velmi účinný DIY přírodní kolagenový krém přímo z ingrediencí, které máte doma.

Složený z kurkumy

Jakmile zjistíte, jak si vyrobit tento nádherný přírodní kolagenový krém přímo doma , jsme si jisti, že jej budete znovu a znovu vytvářet. Odstraňuje vrásky jak na rukou, tak na obličeji.

Vrásky na rukou a obličeji, opravdové mučení

V průběhu let se na naší pokožce nemohou objevit vrásky . První body na těle, kde bývají nejnápadnější, jsou určitě krk, obličej a ruce.

Lidé, kteří zaznamenají první známky stárnutí, mají sklony k zoufalství a snaží se uchýlit se k různým prostředkům, často i drastickým, jako je například operace. Existuje však několik opravdu účinných krémů proti vráskám, které vám umožní tento problém omezit.

Vrásky na rukou a obličeji, opravdové mučení

První radou je přirozeně přijmout sami sebe , protože každý z nás dříve nebo později zestárne. Pokud však chcete projevy stárnutí omezit, můžete jim předcházet především sportováním, správným stravováním a omezením pobytu na slunci.

A pak ještě přestat kouřit a neustále se dotýkat kůže. Pokud jste si již všimli výskytu vrásek na rukou a obličeji, doporučujeme vám vyrobit si kolagenový krém vlastními rukama přímo doma.

Stačí vám pár ingrediencí, o kterých jsme si jisti, že už máte doma. Pokud tomu tak není, nezoufejte, protože se jedná o opravdu levné produkty , které seženete v supermarketu za pár eur.

Recept na DIY přírodní kolagenový krém

Pokud jste odhodláni vytvořit si vlastní domácí kolagenový krém , budete těžit z jeho mnoha výhod. Ve skutečnosti je tento přírodní produkt absolutně levný a umožní vám ušetřit peníze, které jste dříve použili na nákup drahých produktů.

Navíc neobsahuje žádné chemické látky a je vynikající pro ty, kteří se řídí filozofií eko-bio. A pak je to opět opravdu účinná mast, která vám pomůže odstranit vrásky z rukou a obličeje .

Recept na kolagenový krém pro kutily

Jediné, co musíte udělat, je spojit následující ingredience :

  • petržel
  • vodopád
  • kurkuma
  • kukuřičný škrob
  • levandulový olej
  • gel z aloe vera

Nejprve omyjte a nakrájejte petrželku . Dejte vařit do hrnce a poté rozmixujte ponorným mixérem. Po získání této kapaliny ji přefiltrujte, abyste odstranili případné zbytky.

Nyní v jiném hrnci smíchejte vodu, kurkumu a kukuřičný škrob. Občas promíchejte, dokud těsto nezíská dobrou konzistenci. Nyní ji odstavte z ohně a přidejte levandulový olej, gel z aloe vera a samozřejmě směs, kterou jste vytvořili dříve, na bázi petrželky.

Stačí si jej nanést na obličej několikrát týdně nebo měsíčně a jemné masírování provádět i na rukou . Již po první aplikaci si všimnete, že se vaše pleť viditelně zlepšila.