Se směsí těchto ingrediencí získáte výrobek pro domácnost, který vám zajistí bezchybnou podlahu.

trik, jak mít bezchybnou podlahu

Odhalujeme ingredience, které najdete přímo doma a které vám pomohou odstranit skvrny z podlahy . S tímto velmi jednoduchým postupem bude vaše podlaha nová jako kdysi. Nikdo netušil, že to bude tak snadné.

Skvrna na podlaze, nepříjemný problém

Každý, kdo položil novou podlahu , by si přál, aby zůstala co nejčistší a nedotčená. Jen to, že to není vždy možné z celé řady důvodů.

Mezi hlavní patří nečistoty , které se hromadí na dlaždicích . Z tohoto důvodu je nezbytné odstranit jakýkoli druh nečistot z podlahy domu a okamžitě ji vyčistit. Některé látky, které barví povrchy, by totiž mohly nenávratně poškodit daný materiál.

Obarvené podlahy

Dalším důvodem je sluneční záření , které by nikdy nemělo být přímé, ale filtrované okny, závěsy a čímkoli jiným, co jej může jakkoli zmírnit. Určitě jste si uvědomili, že pokud sluneční světlo dopadá přímo na oblast podlahy, může být jasnější.

Dalším důvodem, který může vést ke vzniku skvrn na podlaze a zejména na spárách mezi dlaždicemi, je hromadění prachu a nečistot. Připomínáme proto, že je nezbytné podlahu čistit vysavačem a vodou se saponátem.

A právě do této poslední fáze chceme dnes zasáhnout , vysvětlit, jak vyrobit přírodní produkt na čištění podlahy. Je to levná a snadno připravitelná směs, která bude účinná.

Jak dostat skvrny z podlahy

Pokud jste odhodláni odstranit skvrny z podlahy doma, měli byste vědět, že dnes vám k tomu pomůžeme směsí ingrediencí, které už pravděpodobně doma máte.

Vše, co musíte udělat, je smíchat trochu   bílého octa , trochu lihu, oblíbeného mýdla na nádobí, esenciálního oleje, který máte rádi vůni, a trochu vody. Jsme si jisti, že pro jejich vyzvednutí stačí zajít do spíže nebo do lednice.

odstraňte skvrny z podlahy

Po smíchání těchto ingrediencí je stačí dát do rozprašovače . Nyní nastříkejte tuto směs přímo na skvrny, které chcete odstranit, a na spáry na dlaždicích, které chcete znovu vypadat jako nové.

Abyste dosáhli skutečně efektivního výsledku, doporučujeme vám pořídit si zubní kartáček , který vám to smyslově usnadní. Ve skutečnosti vše, co musíte udělat, je projet kartáčkem podél zarostlých skvrn a podél spár, abyste je mohli úplně odstranit.

Pokud si myslíte, že čištění zubním kartáčkem by mohlo být příliš agresivní a invazivní, postupujte tak, že přípravek jednoduše nanesete měkkým hadříkem . Doporučujeme vám experimentovat a začít s lehčími metodami, abyste jejich rozsah postupně zvětšovali.

Pamatujte, že tento proces můžete opakovat několikrát v průběhu týdnů, aby byl výsledek efektivnější. Jakmile budete směs nanášet znovu a znovu, jsme si jisti, že vaše podlaha bude opět jako lesklá a nová.