S jedinou lžící této ingredience na každé květině můžeme mít zahradu, která okamžitě ožije. Zde je to, co potřebujeme.

lžíce rostlin

V našich domovech a na našich zahradách byly vždy květiny , které rozzáří naše domovy a zajistí, že prostřednictvím jejich parfému dýchneme ve všech místnostech opojný pocit čistoty.

Květiny jsou pro naše domovy nezbytné, protože nejsou vnímány pouze jako kus nábytku, ale mají tendenci zlepšovat náladu a zlepšovat život díky své funkci v ekosystému .

Květina: Zde je návod, jak ji udělat svěží a živou s použitím pouze jedné zcela přírodní složky

Ve skutečnosti mnoho hmyzu, nazývaného opylovači, hledá květiny , kde může vysát nektar nebo odpočívat, a proto je vždy lepší chovat květiny doma v blízkosti oken a balkonů.

Naši malí kamarádi si tak mohou odpočinout a odnést si potřebný nektar a díky své práci nám dopřejí zelenou planetu a zdravější život.

Květiny byly vždy vnímány jako něco elegantního a existuje mnoho druhů a jsou dávány jako pocta slavným lidem nebo lidem, kterým chceme poděkovat za něco, co nám dali .

Květ: přísada, díky které jsou rostliny bujné

Věnují se také jako dárek k narozeninám nebo je darují učitelům tance či zpěvákům, jako je tomu během festivalu Sanremo , jehož ligurská lokalita je mimo jiné považována za město květin.

Mají určité kouzlo, i když mají tendenci rychle chřadnout a pokud nejsou v zemi, musí se vyměnit, a proto je mnozí neradi mají doma nebo je trhají.

Je tomu tak proto, že pokud se narodí na souši, zůstanou naživu, dokud nebudou odvoláni, zatímco jakmile budou odtrženi, již nebudou mít prostředky k získávání vody a živin a budou mít tendenci po několika dnech zemřít.

Tajná složka, která působí jako hnojivo a je dobrá pro naše květiny a rostliny

Ale v našich domovech, ať už v květináčích nebo na našich zahradách, mohou tyto květiny rozkvést a ožít během okamžiku a prosperovat s použitím jediné složky.

Toto je rýže, a aby bylo zajištěno, že ji naše květiny absorbují , musíte ji nejprve nakrájet a dát do misky, kam dáme prášek získaný z rýže, jakmile projde mixérem.

K tomuto rýžovému prášku přidáme trochu vody a vše dobře promícháme lžičkou, dokud voda nezíská bílo-průhlednou barvu a teprve potom můžeme použít.

Květ: přísada, díky které jsou rostliny bujné

Uvidíme, jak po vložení lžičky této sloučeniny do půdy v našich květinách tyto budou žít a rozkvétat mrknutím oka díky blahodárným účinkům, které na ně rýže má .

Je to proto, že rýže působí jako hnojivo , protože je bohatá na minerální soli a vitamíny a bude mít tendenci vytvářet květiny, ale také rostliny přirozeně rostou bez chemických hnojiv.