3 vaječné skořápky a jednoduché mýdlo vám umožní vyrobit něco naprosto užitečného a úžasného. Jste připraveni být svědky závěrečného překvapení? Budete bez dechu.

3 vaječné skořápky a kostka mýdla

Nemáte ani tušení, jak užitečné mohou být 3 vaječné skořápky a obyčejné mýdlo . Vyzkoušejte tuto techniku ​​a připravte se na to, že budete ohromeni. Už se bez toho neobejdete.

Jak se domovní odpad stává inteligentní recyklací

Domácí odpad , tedy vše, co dnes považujeme za staré, opotřebované, rozbité nebo určené do popelnic, jsou ve skutečnosti velmi cenné a velmi užitečné předměty , které bychom neměli podceňovat.

Kreativní recyklace

Víte, kolik věcí můžete vyrobit z děravých ponožek, svetrů s fleky nebo šuplíků, které už nepoužíváte? Spousta věcí pro vás a váš domov. Nejprve vycházejte z předpokladu, že vše – nebo téměř vše – lze opravit, obnovit a znovu použít, i když v jiné podobě.

Už jste někdy slyšeli o chytré recyklaci ? To je přesně to, co máme na mysli. Když mluvíme o opětovném použití domácího odpadu , máme na mysli nejen zboží nebo hmotné předměty, ale také další položky, jako jsou potraviny, mycí prostředky nebo nádobí .

Například, na co byste mohli potřebovat 3 vaječné skořápky a jednoduché mýdlo ? Ani nevíte, jak moc se tyto dva kousky z domácnosti ukážou jako neocenitelný zdroj pro vaši kuchyni i mimo ni.

3 vaječné skořápky a jednoduché mýdlo pro vytvoření něčeho neuvěřitelného

Máte představu, na co by se daly použít 3 vaječné skořápky a obyčejné mýdlo , jakým perete prádlo nebo umýváte nádobí? Říkáme vám, že budete ohromeni tím, jak chytře jej můžete využít.

3 vaječné skořápky

To je technika , se kterou mnozí experimentují, zejména ženy a ženy v domácnosti. Tyto domácí zbytky, i když je můžeme definovat, se stávají cennými zdroji pro váš domov i mimo něj.

Jste připraveni být ohromeni? Pojďme se okamžitě pustit do práce. Jak již bylo zmíněno, získejte 3 vaječné skořápky a kostku mýdla . Začněme tímto posledním objektem.

Pořiďte si struhadlo a začněte strouhat kostku mýdla , kterou nasypete do nádoby mixéru, do které přidáte 3 vaječné skořápky a litr vody .

Vše rozmixujte v mixéru: uvidíte, že vznikne homogenní zelená pasta (pokud jste použili mýdlo této barvy, bílé nebo žluté, samozřejmě v závislosti na chromování mýdla).

Nyní přidejte hrnek hnědého cukru a nakonec dvě lžíce jedlé sody . Pokračujte v míchání všeho znovu. Po provedení tohoto kroku nalijte získanou směs do poměrně velké nádoby, kterou budete muset hermeticky uzavřít vhodným víkem.

co jsi vytvořil? Říkáme vám hned:  neuvěřitelný čistič pro úklid vašeho domova ! Nyní vezměte čistou houbu a část z ní ponořte do vyrobeného domácího produktu a začněte čistit nábytek, varné desky, grily sporáku nebo ocelovou digestoř.

Uvidíte, jak budou za chvíli opět lesklé a čisté! I hrnce poškozené ohněm, připálené nebo zrezivělé budou zase jako nové díky tomuto domácímu receptu, který zachrání váš domov.

Jak je možné, že tyto ingredience, které jsme vám vyjmenovali, dokážou takové zázraky? Odpověď je velmi jednoduchá: protože každý z nich má přesné vlastnosti, které jsou také velmi užitečné v kuchyni.

Například vaječné skořápky jsou perfektní pro odstranění těch nejodolnějších skvrn , ale také pro odstranění šmouh, jako jsou ty, které vznikají od oleje, kávy a vína . Věděli jste, že jsou také super užitečné pro broušení nožů?

Využijete je nejen v kuchyni, ale, pokud jste milovníky zahradničení, také k plození rostlin a květin: například skořápky jsou skutečně mimořádnými přírodními hnojivy. Stručně řečeno, jsou skutečně neocenitelným zdrojem.

Čistič se 3 skořápkami a mýdlem

Namísto toho jedlá soda a mýdlo díky svým bělícím a abrazivním vlastnostem umožňují stejně jako skořápky odstraňovat odolné inkrustace, skvrny a svatozáře.

Kombinace těchto ingrediencí je ideální pro získání neuvěřitelné očisty . Tuto techniku ​​nikdo neznal, ale především použití skořápek, bikarbonátu a kostky mýdla, které jsou dohromady opravdu mimořádné.

Tento trik vyzkoušelo mnoho lidí, zejména ženy v domácnosti. Zaujalo vás to? Garantujeme vám, že pokud začnete tuto techniku ​​čištění testovat , už se nikdy nevrátíte, ba už se bez ní neobejdete. Mimo jiné jde o ingredience, které seženete velmi snadno a které s největší pravděpodobností již budete mít doma.