Zaléváním půdy touto přísadou dosáhneme dvojnásobného výnosu ovoce a zeleniny, než je obvyklé. Tady je to, co to je.

tímto zalévejte rostliny

Na pultech supermarketů a našich prověřených zelinářů najdeme každý den čerstvé ovoce a zeleninu a mnohé z nich se používají na našich stolech pro naše pokrmy.

Itálii je konzumace zeleniny velmi důležitá, protože mnoho z tohoto ovoce a zeleniny se používá a konzumuje ve slavné středomořské dietě , a proto máme tendenci vybírat si ty nejlepší produkty.

Půda: Zde je to, co použít ke zdvojnásobení úrody

Každé ovoce, stejně jako každá zelenina, má svou sezonu, i když některá se vyskytuje po celý rok, ale musíte si dát velký pozor, abyste hledali nějaké kvalitní, jejichž cena není přemrštěná.

V poslední době totiž došlo k obrovskému nárůstu cen a mnoho surovin , které používáme do našich jídel, velmi zdražilo, některé dokonce ztrojnásobily svou cenu.

Jedním z důvodů bylo také sucho , které naši zemi zasáhlo, kvůli vysokým teplotám, které se vyskytovaly v letní sezóně, což znamenalo nižší úrodu než v minulých letech.

Půda: Složka, která zdvojnásobuje úrodu

Zemědělci se tak ocitli s menším množstvím produktů, aby je mohli prodat a nabídnout, a proto museli držet soud zdražením, protože těch pár prodaných produktů mělo spoustu údržby k růstu.

Ale ne každý ví, že nejzkušenější pěstitelé používají některé metody, aby zajistili, že jejich plodina roste exponenciálně a může se dokonce zdvojnásobit kvůli některým hnojivům.

V přírodě existují hnojiva , díky nimž se ovoce a zelenina vyvíjejí rychleji, a díky tomu lze získat větší úrodu, z níž by měl prospěch i spotřebitel.

Užitečná přísada pro pěstitele

Složkou , která je nejoblíbenější a díky níž se ovoce a zelenina vyvíjí jako první, je prášek z pivovarských kvasnic , který v kombinaci s vodou vytváří skutečné hnojivo užitečné pro zeleninu, zeleň a ovocné stromy .

Do sklenice s vodou je třeba přidat dva sáčky práškových pivovarských kvasnic, do kterých je třeba přidat lžičku cukru , který je potřebný k aktivaci a působení jako hnojivo.

Kvas pomůže nejen zelenině a ovoci, ale díky svému fungicidnímu působení bude bojovat s případnými chorobami a zamezí vzniku plísní.

Půda: Složka, která zdvojnásobuje úrodu

Kromě toho bude mít cukr tendenci přimět kvasinky okamžitě pracovat a rostlina , která vše absorbuje, bude bujně růst a dává chutnější ovoce a ve větším množství, než se očekávalo.

Tato metoda je jen jednou z těch, které testovali zkušenější pěstitelé , kteří také používají rozmixované vaječné skořápky k zapravení do země, aby zajistili rostlinám větší příjem vápníku a opevnili se.

Máte-li tedy ovocné rostliny nebo zeleninu na pěstování, možná máte zeleninovou zahrádku na balkoně domu, můžete se rozhodnout pro tato řešení.