Díky surovině v naší lednici můžeme zdvojnásobit úrodu ovoce a zeleniny. Tady je to, co to je.

zahradní trik

Kompletní večeře nebo oběd končí dezertem, ale ještě před dezertem se na naše stoly podává ovoce, které se liší podle toho, které je k dispozici v závislosti na sezóně.

Ovoce může být mnoho druhů podle chuti, stejně jako zelenina musí respektovat svou sezónnost, i když řada z nich bývá přítomna celoročně.

Ovoce a zelenina: zde je přísada, která zdvojnásobí úrodu

Jablka, banány, hrušky, mrkev, brambory a mnoho dalších druhů ovoce a zeleniny, zeleninu a cokoli jiného snadno seženeme v supermarketu i u našeho prověřeného zelináře a můžeme se oddat přípravě různých lahůdek.

V poslední době se stále více prosazuje konzumace ovoce a zeleniny na km 0 , tedy získávání produktů, které nemají najeto mnoho km a které lze konzumovat přímo na místě.

To je důvod, proč jsou spotřebitelé vybízeni, aby kupovali produkty, které jdou přímo z půdy farmáře na stůl, a vyvarují se tak mnoha kroků a nějaké kontaminace.

Ovoce a zelenina: jak zdvojnásobit sklizeň

To je velmi důležité a Coldiretti je implementováno tak, aby italští občané mohli nakupovat originální produkty a často v různých částech města najdeme žluté stánky prodávající kvalitní ovoce a zeleninu.

Dobré životní podmínky ovoce a zeleniny a jejich chuť závisí také na půdě, ve které jsou pěstovány, a na tom, jak se s ní zachází, přičemž se vyhýbá pesticidům a produktům, které jsou nezdravé pro zdraví spotřebitele.

Z tohoto důvodu existuje tendence konzumovat organické produkty nebo produkty bez GMO , zejména pokud je cíl určen těm nejmenším, natolik, že před několika lety byl ve školách zaveden program ovoce do škol.

Selské tajemství

Ale aby ovoce a zelenina rostly zdravě, je třeba si dávat velký pozor na to, co dáváte do země, zvláště pokud máte domácí zahradu, což je velmi běžné v Americe , ale prosazuje se i v Itálii.

Existuje tajemství, které zdvojnásobí množství ovoce a zeleniny a jejich růst a to vše spočívá v přísadě přítomné uvnitř naší lednice, kterou používáme pro jiné účely.

Řeč je o pivovarských kvasnicích. Tento produkt dodává do půdy mikroorganismy, které se usazují uvnitř rostlin a posiluje je díky přítomnosti fosforu a dusíku.

Ovoce a zelenina: jak zdvojnásobit sklizeň

Chcete-li připravit hnojivo s touto přísadou, jednoduše ji rozemlejte nebo použijte práškové ve sklenici vody pokojové teploty a vložte dovnitř lžičku cukru.

Tímto řešením by se měla zahrada zalévat a po nějaké době uvidíme, jak bude úroda ovoce a zeleniny bohatá a produkty budeme moci bez problémů konzumovat.

Je to jedna z metod, kterou zemědělci zavádějí, aby zajistili, že jejich půdní produkty prosperují bez problémů a v hojné míře.