Dejte tyto dvě ingredience dohromady a získáte jedinečný a opravdu chutný pokrm, který si vychutnáte způsobem, který preferujete: kukuřičné palačinky.

Vejce a škrob

Dnes vám prozradíme unikátní recept , který si určitě vypěstujete doma a utratíte za něj pár centů. Je to prázdná lednice, která vás ohromí dobrotou a jednoduchostí svých surovin.

Recepty z prázdné lednice, zachránce

Ti, kteří mají velmi hektický život a často nemají čas vařit, zjistí, že jedí hotová jídla a nevyhnutelně se nestarají o svůj jídelníček. Naštěstí však existují recepty na vyprázdnění lednice, životabudič na každý den.

Stačí otevřít lednici a zapsat si do ní vše, co už bylo otevřeno a čeká na spotřebu. Po označení všeho vám doporučujeme napsat dvě nebo tři ingredience dohromady online, abyste viděli, zda vyjde rychlý recept.

Recepty z prázdné lednice, zachránce 

S vajíčkem a trochou špenátu například připravíte výbornou rychlou omeletu, s trochou mléka a trochou brambor zase kaši. Pokud zbyla jen paprika a sója, můžeme zeleninu na pánvi vynechat a přidat třeba trochu rýže pro lahodný první chod.

Pokud náhodou máte mouku a vejce a nevíte, co s nimi, prozradíme vám recept na vyprázdnění lednice, který se vám rozhodně hodí. Zachrání vám život vždy, když nebudete mít čas a nebudete vědět, co sobě a zbytku rodiny připravit.

Kukuřičné palačinky, zde je návod, jak je připravit

Dnes si vysvětlíme, jak připravit unikátní recept , který si jistě během měsíce zopakujete několikrát. Stačí zkombinovat kukuřičný škrob, známý také jako Maizena podle známé značky, která jej vyrábí, s vajíčkem.

Po jejich spojení přidejte koření dle vlastního výběru. Nyní nalijte na pánev trochu oleje nebo másla, pokud není nepřilnavá, aby se nepřilepila k povrchu. Samozřejmě, pokud je vaše pánev nepřilnavá a jste si jisti, že se těsto nepřilepí, postupujte bez přidání jedné ze dvou ingrediencí , recept bude lehčí.

Kukuřičné palačinky, zde je návod, jak je připravit

Crêpe otočte, jakmile se vytvoří první bublinky a začne hnědnout. Z těsta vytvořte co nejvíce palačinek. Poté si připravte náplň ze surovin, které máte nejraději.

Můžete například nakrájet pár kousků mozzarelly a cherry rajčat a přidat trochu rukoly a sýrových vloček; nebo dokonce dát nějaký vláknitý sýr a smetanu z hub nebo vařené šunky. Nechte fantazii zabrat.

Doporučujeme vám reprodukovat tento lehký recept, kolikrát chcete , který je také schopen poskytnout vhodné množství sacharidů a bílkovin.