Přirozená metoda získávání větví růže pomocí banánů. Během chvilky to zvládne rychle každý.

Vytáhněte větve růže

Pokud milujete růže a zahrady plné květin, nabízí se malý zahradní trik. K výsadbě větví růží stačí jediný banán a za pár centů můžete mít krásnou úrodu. Jednoduché věci jsou vždy ty, které vám umožní dosáhnout vašich cílů. Prastará, přírodní a zábavná metoda, jak mít zahradu nebo školku plnou voňavých a krásných květin. Odborníci se rozhodli toto tajemství odhalit , aby jej mohl uplatnit každý.

Banán pro větve růží: expertní metoda

Odborný trik na růžové ratolesti je rychlý, levný a zábavný. Pro ty se zeleným palcem je to všelék, zejména zjistit, co zahradníci odhalí, aby získali bohaté kvetení. Nicméně i ti, kteří nemají zelený palec, budou konečně moci metodu aplikovat a dosáhnout úžasných výsledků.

První věc, kterou musíte udělat, je získat řezák – po použití rukavic – začít řezat stonek růže na dvou okrajích. Aby byly oddělené, pomozte si malým oblázkem.

banán pro růže

Nyní vezmeme zralý bio banán , který bude použit pro extrakci růže. Srdce nakrájeného ovoce se obepíná kolem dvou okrajů. Chcete-li vše udržet na svém místě, můžete použít svorku bez utahování a bez propouštění buničiny.

Výsadba růží bez utrácení peněz: odborné rady

Chcete-li použít tuto konkrétní metodu, rozbitá plastová váza funguje jako zástěna. Rozřízne se a omotá kolem stonku, kde je kousek banánu . Vše musí vždy držet na svém místě pomocí svorek, i když nesmí být příliš těsné.

Je čas nalít trochu zeminy a pak ji srovnat, aby to nejlépe fungovalo na větvích růží.

větve růží

Rostlina musí růst co nejlépe a s vertikálním vývojem, proto ji lze přivázat ke keři. Toto je také expertní metoda, aby se zabránilo jakémukoli zakřivení nebo záhybu během jejího vývoje. Výsledky této krásné práce budou vidět zhruba po měsíci.

Následně lze sklenici oddělit od keře a následně rozlomit nůžkami. Co se stalo? Banán je pryč a proměnil se ve vysoce úrodnou půdu. Pak štěpení stonku produkovalo kořeny, díky vlastnostem banánu, které pracovaly na dosažení tohoto výsledku.

Metoda, kterou lze po čase opakovat a zajistit, aby byla rostlina růže umístěna ve vhodné váze na zahradě nebo na terase. V krátké době bude možné získat voňavé kvetení, i když za pár centů a pomocí banánu.