Použijte tuto zázračnou přísadu k získání bujných květů po celé měsíce. To, co bylo dříve vaším oblíbeným hnojivem, už nebudete používat.

oranžová na rostlině

Zde je ovoce, které potřebujete k výrobě organického hnojiva , díky kterému rozkvetou všechny květiny ve vaší zahradě. Jakmile objevíte a poznáte postup jeho výroby, jsme si jisti, že opustíte používání chemického hnojiva, o kterém jste si vždy mysleli, že je nejlepší na trhu.

Jiná hnojiva již nepoužijete

Kolikrát jste viděli, jak vaše květiny uschnou a vaše rostliny zemřou. Někdy se zdá, že jedinou nápravou je odumřelé rostliny vyhodit a koupit nové. Kdo nemá silný zelený palec, mohl by mít velké potíže s péčí o rostliny doma nebo zaseté na zahradě.

Někdy však i přes četná a velkorysá ošetření tkví problém v produktech, které si vybereme. Existují velmi agresivní chemická hnojiva, která mohou nenapravitelně ohrozit zdraví našich rostlin.

Právě z tohoto důvodu může být často řešením přechod na organická hnojiva. Jedná se o vynikající alternativy, které nám umožňují respektovat životní prostředí a také ušetřit spoustu peněz. Přírodní hnojiva se ve skutečnosti často vyrábějí přímo s odpadem z našich potravinářských výrobků.

Hnojiva

Dnes odhalujeme perfektní techniku ​​pro ty, kteří začínají v oblasti zahradnictví a potřebují organický kryt pro všechny své rostliny. Dnes se dozvíte, jak vyrobit velmi speciální obal pro všechny vaše rostliny, který rozkvete jakýkoli keř a aktivuje jeho růst.

Mimochodem, bude to dělat organicky. Použijeme zbytky ovoce , které byste jinak vyhodili, protože nejsou vhodné ke konzumaci. Rozhodně je nevyhazujte, protože dnes se naučíte dělat neuvěřitelné bio zábaly. Ovoce, o kterém je řeč, je velmi oblíbené a u nás se konzumuje v každém ročním období, takže se nemusíte bát, protože ho už jistě doma máte.

Svěží květiny po celé měsíce

Pokud si chcete vyrobit toto opravdu účinné organické hnojivo , budete si muset nejprve vzít zbytky ovoce, které už pravděpodobně máte ve spíži nebo v lednici. Pokud ne, můžete si ho koupit za pár centů v zelinářství u domu: mluvíme o pomeranči.

Budete ji muset nechat uschnout na slunci. Měli byste vědět, že pomeranč je bohatý na dusík , fosfor, draslík, vitamín C, což jsou výživné a dokonalé prvky, aby všechny vaše rostliny vzkvétaly a aktivovaly růst.

Svěží květiny po celé měsíce

Po vysušení zbytků pomeranče je budete muset rozmělnit na mouku a rozmixovat. Nyní stačí tento prášek posypat jednou za 30 dní na všechny vaše rostliny a smíchat jej se substrátem. Aktivuje tak mikrobiotu svého substrátu a obal se obohatí o sloučeniny dusíku, fosforu, draslíku, vitaminu C.

Kořeny tak budou také schopny absorbovat všechny živiny. Výsledkem bude nádherný květ . S tímto organickým hnojivem ušetříte spoustu peněz a konečně budete moci používat látku, která respektuje životní prostředí a nemůže poškodit zdraví vaší rostliny.