V domě mohou močit kočky i psi. Abyste tomu zabránili, můžete použít toto řešení, aby to už neudělali. Zde je recept na jeho přípravu.

Hřebíček a mýdlo

Pes i kočka mohou často močit v domě, aby označili území . Obvykle se provádí na stěnách, nábytku nebo především na nových předmětech. Ať už je to nový polštář nebo nějaké boty, které tímto způsobem označí jako své. Je důležité, aby jim rozuměli a zvykli si na ně už od malička.

Ujistěte se, že se nejedná o zdravotní problém, jinak jej budete muset vyřešit jinak. Nejprve je důležité vytvořit rutinu, kterou bude pes nebo kočka dodržovat . Ať už jde o vycházení ve stanovených časech nebo umístění traverzy či popelnice, aby pochopili, že to mohou dělat jen tam.

močení v kočičím domě

A pokud to dělají vždy na stejném místě, jako je koberec nebo pohovka, můžete použít recept, který vám ukážeme, a už to neudělají, když ucítí tuto vůni . Skvělé produkty nepotřebujete a nyní se na ně společně podíváme níže v dalším odstavci. Pokuste se problém vyřešit.

Močení doma: tady je recept na vyřešení

Jak jsme řekli, může se stát, že kočka a pes mohou močit v domě. Nemá smysl jim nadávat, pokud nejsou přistiženi při činu. Ve skutečnosti jen stěží pochopí chybu, budou-li po nějaké době napomenuti. Nyní se podívejme na řešení, které můžete dát do domu, kde obvykle čůrají.

Abyste se ujistili, že váš pes nebo kočka už nečůrá v domě, musíte si vzít hřebíček, vysoce kvalitní víceúčelový dezinfekční prostředek s vůní citronu a nakonec kokosový mycí prostředek . Toto jsou pouze produkty, které budete potřebovat a které nyní uvidíme, jak je musíte použít.

močení v boudě pro psa

Začít musíte přípravou hřebíčkového čaje. Připravte si 200 ml horké vody a nasypte do ní 10 lžic hřebíčku, nechte vyluhovat a poté nechte vychladnout. Začněte tím, že nalijete 200 ml hřebíčkového čaje a poté přidáte dalších 200 ml citrónového univerzálního dezinfekčního prostředku .

V tomto okamžiku také nalijte kokosový čistič. Z toho bude potřeba pouze 100 ml. Nalijte do mísy a dobře promíchejte tři produkty. Poté nalijte pomocí nálevky do prázdné a předem umyté a vyčištěné lahvičky s rozprašovačem. Nyní můžete tento produkt, který jste vytvořili, použít na místech, kde váš mazlíček obvykle čůrá.

kutilské řešení proti čůrání v domě

Můžete ho položit například na koberec. Silný zápach bude znamenat, že se pes nebo kočka již nebudou přibližovat ke koberci, aby vyřídili svou práci. Takto to vyřešíte velmi jednoduše. Tuto metodu můžete vyzkoušet také a můžete ji dokonce najít na podlahách některých místností, na které se zaměřují.

Ve skutečnosti je to zápach, který způsobuje, že se zvíře vzdálí a nečůrá přímo tam. K vytvoření tohoto řešení nepotřebujete drahé produkty, takže je to také docela levné, protože se jedná o produkty, které pak můžete znovu použít pro svůj domov. Jediné, co musíte udělat, je zkontrolovat svůj domov.