Přírodní pasti proti mouchám, komářům a jinému hmyzu lze dosáhnout během několika sekund a doma. Zapomeňte na zampirone! Toto je nejúčinnější systém.

Přírodní pasti proti mouchám, komářům a jinému hmyzu

Chcete se trvale zbavit much, komárů a jiného hmyzu? Stačí koupit zampironi nebo produkty, které neslouží žádnému účelu. S touto přírodní pastí vyřešíte problém definitivně.

Přírodní prostředky k odvrácení hmyzu

Komáři, mouchy a jiný hmyz se mohou v létě opravdu stát trápením, zvláště když napadají naše domovy a procházejí kolem nás, připraveni nás kousnout nebo odpočívat na kůži.

Letí

Piccola curiosità. Sapevi che nell’Antico Egitto la mosca era simbolo militare di resilienzapotenza e tenacia? Secoli sono passati da allora e oggi la mosca è un insetto sporco e fastidioso capace di trasmettere anche malattie.

Se hai provato ogni sistema per sbarazzarti non solo delle mosche ma anche di zanzare e altri insetti, senza successo, continua a leggere. Ti stiamo per spiegare un trucco naturale e infallibile per tenere alla larga questi insetti disgustosi dalla tua casa e dalla tua persona.

Zapomeňte na zampironi nebo produkty, které se prodávají jako “zázračné”. Místo toho si pořiďte plastovou láhev a začněte vytvářet vlastní přírodní past. Bude to trvat velmi málo času a získaný výsledek bude skvělý.

Přirozená pasti proti muchám, komářům a jinému hmyzu

Dnes odhalíme systém, který vytvoří přírodní pasti za téměř nulové náklady, aby se trvale zbavil mouch a komárů. Atro to zampironi! S tímto systémem definitivně vyřešíte nepříjemný problém hmyzu, který cirkuluje v domě nebo bzučí kolem vás.

Vše, co potřebujete, je:

  • plastová láhev;
  • plastová nádoba;
  • suché droždí;
  • třtinový cukr, ječný slad nebo med.

Začněme. Pomocí nože rozřízněte plastovou láhev na dvě. Víčko uveďte a menší část, vhodně vzhůru nohama, vložte do větší.

Vezměte středně velkou plastovou nádobu a vytvořte boční otvory (najdete ji již perforovanou i v obchodech), uvnitř které projdete gumovými nebo plastovými uzávěry vždy perforovanými a stejné velikosti. Tyto otvory slouží k přilákání hmyzu.

Uvnitř nádoby vložte 2 lžíce ječmene, sladu nebo medu nebo hnědého cukru. Tyto sladké přísady přitahují hmyz. Totéž budete muset udělat v láhvi, kterou používáte jako základnu.

Pokračujte přidáním 1 čajové lžičky kvasinek, přísady, která aktivuje proces výroby oxidu uhličitého a přidejte – jak do láhve, tak do nádoby – sklenici teplé vody. Dobře promíchejte a počkejte.

V této fázi uzavřete nádobu víkem a základnu láhve s dříve řezaným krkem. Tak jdeme na to! Vaše přirozená pasti pro mouchy, komáry a další hmyz je připravena!

Trap pro lov hmyzu

Můžete jej umístit do domu nebo do zahrady (v případě nádoby nezapomeňte zvednout víko!). Uvidíte, že s touto technikou určitě vyřešíte problém otravného hmyzu.

Existují také další metody, které vám chceme navrhnout a které jsou stejně účinné. Víte, že voda děsí mouchy? Pojďme si to vysvětlit. Naplňte průhledné plastové sáčky vodou a zavěste je na zahradu nebo verandu. Světlo vytváří hru obrazů, které děsí mouchy, které jsou vidět “mamuty” odrážející se ve vodě, což způsobuje, že uniknou.

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste na balkon umístili speciální rostliny? Existují některé, které jsou skutečnými repelenty:

  • Citronella;
  • vavřín;
  • bazalka;
  • mincovna;
  • levandule;
  • měsíček.

Dokonce i návnada vyrobená z mléka, cukru a octa udržuje hmyz mimo váš domov. Zahřejte 15 minut 500 ml mléka, 3 lžíce octa a 4 lžíce cukru. Nalijte směs do některých nádrží, které necháte v různých rozích balkonu nebo terasy: sbohem hmyz!

Existuje tolik přírodních řešení, jak odvrátit mouchy, komáry a další. Zapomeňte na klasické zampironi a otestujte tyto systémy, které jsou opravdu účinné.