Jistý Rich Gilson, který kope ve své zahradě, najde skutečný poklad.

Kopání v zahradě

Američan, který pracoval na své zahradě, učiní nečekaný objev. Jednoduchá údržba a čištění může vynést na světlo skutečný poklad. Při mnoha příležitostech jsme slyšeli o nálezech a pokladech ukrytých v zahradě nebo pod domem.

V podzemí se skrývá mnoho pokladů a cenností. Chcete-li vědět, co tento muž našel na svém dvorku, doporučuji vám přečíst si níže.

Najdi poklad v jeho zahradě

Není to každý den najít poklad kopáním na dvorku, ale to je to, co se stalo jistému Richi Gilsonovi na dvorku jeho domu. Gilson se stal známým tím, že našel malý poklad ve své zahradě. I když to není velká kořist, muž byl stále velmi nadšený. V praxi byla na jeho zahradě pohřbena nádoba s bankovkami z roku 1934.

Poklad starověkých mincí

Manželé Susan a Rich, kteří našli Dempseyho staré bankovky, žijí v New Jersey. Zdá se, že pan Gilson, který šel ven provádět pravidelné údržbářské práce na greenu, pomocí lopaty něco narazil. Muž si nejprve myslel, že by to mohl být kámen, pak uslyšel zvuk rozbitého skla.

V tomto okamžiku si všiml přítomnosti skleněné nádoby pod zemí, která obsahovala svazek bankovek. Nominální hodnoty 10 a 20 bankovek měly celkovou hodnotu tisíc dolarů. Muž a jeho žena v té době pracovali na odhalení příběhu, který se skrývá za tímto nečekaným objevem. Překvapivá je volba páru neutrácet nalezené peníze a nechat si je.

Dempseyho příběh

Nádoba s bankovkami, kterou Gilsonovi našli, ve skutečnosti patřila jistému Jamesi Dempesymu, který téměř před sto lety ukryl své úspory v zahradě. Příběh těchto ukrytých peněz je spojen s panem Dempseym, kterému dům kdysi patřil. S mnoha oběťmi se mu podařilo vybrat tuto částku a pak se rozhodl skrýt částku tam, kde je nikdo nemohl najít.

stará zahradní lopata

Konkrétně se zdá, že pan Dempsey instruoval svou dceru, aby ukryla kořist na bezpečném místě. Pan Gilson, který našel malý poklad při kopání na svém pozemku, se pak rozhodl, že tyto peníze neutratí. Bankovky nalezené ve sklenici  ukryté pod zemí by podle aktuálního směnného kurzu měly hodnotu až 20 tisíc dolarů.

Ve dvacátých a třicátých letech lidé raději schovávali své úspory doma, než aby je dávali do banky. To je přesně to, co bývalý majitel domu, pan Dempsey, udělal, když ukryl svůj poklad tak dobře, že zůstal ukryt asi sto let.

Ukrytí pokladu pod zemí

Chcete-li skrýt bankovky dobře pod zemí, aby se zabránilo jejich zničení, je třeba věnovat pozornost některým detailům. Myšlenka ukrytí peněz v podzemí není tak neobvyklá, ale musí být provedena s kritérii. Chcete-li skrýt své úspory v zahradě, musíte nejprve vzít skleněnou nádobu.

Poté musí být peníze umístěny do sáčku a pak do sklenice, aby byly dobře pohřbeny. Sklo je dokonalým materiálem pro držení papírových peněz, protože po mnoho let se nezhoršuje. Obecně platí, že peníze by měly být pohřbeny mimo zavlažovací systémy nebo potrubí, aby bylo možné je zachovat co nejlépe.

Výhodným aspektem ukrytí pokladů pod zemí je možnost spolehnout se na bezpečné místo před případnou krádeží. Existují různá místa, kde můžete skrýt peníze nebo jiné cennosti, ale určitě je zahrada jedním z nejbezpečnějších a nejoriginálnějších míst.