Existuje jednoduchý způsob, jak se zbavit pavouků v domě tím, že utratíte méně než euro.

Produkt proti pavoukům

Pavouci často vstupují do domu, buď hledají úkryt, nebo hledají hmyz, na kterém se živí. Jedná se o malá zvířata, z nichž existují tisíce druhů, které se šíří po celém světě. Často však udržování domu v čistotě nestačí k tomu, aby odradilo pavouky od usazení. Existují nezbytné přírodní metody, jak je udržet mimo domácí prostory. Chcete-li vědět, jak se zbavit pavouků, přirozeně a utrácet méně než jedno euro, doporučuji vám přečíst si, co je hlášeno.

Co přitahuje pavouky do domu

Pavouci patřící do rodiny Arachnidae žijí na různých místech a živí se hlavně jiným hmyzem, i když někteří jsou vegetariáni. Jedná se o zvířata, která mohou číhat na nejvíce nečekaných místech. Jsou velmi přitahováni k prasklinám, prasklinám, zadní části nábytku a stropů, kde hnízdí a tkají pavučiny.

Je zřejmé, že pavouci jsou přitahováni k jinému hmyzu, přítomnému v domácnostech. Pavouci jsou přitahováni k rostlinám, protože jim poskytují úkryt. Velmi husté druhy rostlin, jako je břečťan, představují pro pavouka platný úkryt, kde žije a kořistí. Kromě toho pavouci milují teplo a úkryty, kde tiše žijí.

Zbavte se pavouků

Bylo by vhodné vždy zkontrolovat, zda v domácích rostlinách nejsou mezi větvemi žádné pavučiny. Pavouci milují infiltrovat malé praskliny, takže abyste se vyhnuli tomu, že je pustíte do domu, měli byste zavřít všechny otvory a běžet na přírodní pavouky.

Krmení pavouků

Pavouci se živí hlavně hmyzem, takže jsou masožravými zvířaty. Lze říci, že tento zajímavý hmyz má stravu, která se liší podle jejich druhu a v závislosti na prostředí, ve kterém žijí. Takové malé stvoření s osmi nohami se rádi živí mouchami, mravenci, komáři, šváby, cvrčky a můry.

Existují různé druhy masožravých pavouků, které zachycují svou kořist tkaním sítí, skákáním, vytvářením nory v zemi nebo maskováním. Pavouci produkují látku, kterou používají k vytvoření známých sítí a zachycení své kořisti. Chcete-li krmit, pavouci nasávají vnitřní tekutiny kořisti, dokud ji úplně nevypustí.

Existují druhy obřích pavouků, které se živí ještěrkami a žábami. Zatímco některé druhy pavouků jsou býložravci, protože se živí nektarem některých rostlin. Je třeba poznamenat, že pavouci jsou schopni přežít po dlouhou dobu bez jídla, ale jakmile spolknou dobré množství kořisti, mohou zůstat bez jídla po celé týdny.

Jak se zbavit domácích pavouků přirozeným způsobem

Tato malá zvířata, užitečná pro ekosystém, musí být přemístěna ven a nikdy zabita. První a jednoduchou metodou, jak nemít pavouky v domě, je odstranit každou pavučinu při jejím vzhledu. Chcete-li odstranit pavouky z domova s méně než jedním eurem, stačí použít mátový olej. Je prostě nutné vyrobit směs mátového oleje a vody, která se nastříká v rozích mezi dveřmi, stropy, okny a parapety.

Kurkuma

Dalším dobrým způsobem, jak udržet pavouky mimo domov, je použití kurkumy. Jedná se o koření charakterizované velmi silným zápachem, který odpuzuje hmyz. Kurkuma může být uložena uvnitř květináčů a na místech, aby je udržela pryč. Uvedení do domu, v blízkosti okenních parapetů a oken, některé aromatické rostliny, jako je tymián, máta nebo citronová tráva, zdá se, že drží hmyz, jako jsou pavouci, pryč.

Vinný ocet je také dobrý způsob, jak udržet pavouky a jiný hmyz pryč. Stačí nastříkat trochu octa smíchaného s vodou, podél dveří a oken, aby byly v dostatečné vzdálenosti. Křemelina je prášek vyrobený z horniny, který lze použít k dezinfekci domu od pavouků. Konečně, k vymýcení   pavouků a pavučin ,  kaštany mohou být použity, aby byly umístěny v blízkosti dveří a oken, jejichž vůně se zdá být nepříjemná pro pavouky.