Věděli jste, že existuje způsob, jak odletět mouchy, komáři a šváby za méně než 10 minut? Pojďme zjistit, jaký produkt je a jak jej používat.

Mnoho mušek

Se speciální a přírodní složkou můžete udržet komáry, mouchy a šváby pryč a připravit je v žádném okamžiku. Účinek této složky je rychlý a za méně než deset minut zmizí, uvolní váš domov a jakoukoli jinou oblast z jejich přítomnosti. Zde je návod, jak používat hřebíček.

Hřebíček, vynikající repelent proti mouchám a komářům

Hřebíček se získává sušením pupenů rostliny Eugenia caryophyllus před tím, než kvetou. Když ztmavnou a ztvrdnou, mají podobu nehtů s hlavou. Známé v Číně již v roce 200 př.nl, byly používány pro své terapeutické vlastnosti.

Letí

Mezi známé vlastnosti patří antiseptické, analgetické a osvěžující. Zdá se, že tato rostlina má blahodárné účinky i na psychické úrovni, protože její vůně podporuje pozitivní reakce, koncentraci a používá se také k čištění prostředí.

Ale hřebíček má také silný odpuzující účinek, ve skutečnosti se jejich přetrvávající vůně zdá být nevítaná pro hmyz, mouchy a šváby. Jejich vhodné používání k přípravě směsí, jejichž cílem je udržet je pryč, se v poslední době stalo rozšířenou praxí, a to i proto, že jejich účinky jsou skutečně mimořádné.

Jak připravit hřebíček proti mouchám

Příprava směsi s hřebíčkem, aby se hmyz, mouchy a šváby držely pryč, je jednoduchá, ale potřebujeme i další přísady. Mezi nimi najdeme také esenciální olej z eukalyptu, také silný k odrazení útoků hmyzu a švábů, široce používaný k tomu, aby je udržel mimo dům a od jakéhokoli jiného místa. Zde je návod, jak připravit směs:

  • Vložte hrst hřebíčku do malé plastové nádoby;
  • Přidejte trochu ethylalkoholu při 70 stupních;
  • Do nádoby nalijte několik kapek eukalyptového oleje.

Nádobu promíchejte a naplňte ji na více než polovinu hrubou solí. Když jste přidali sůl, vložte více ethylalkoholu, dokud není sůl pokryta. Dejte ještě několik hřebíčků, několik kapek eukalyptového oleje a trochu ethylalkoholu nahoře.

Začněte znovu roztírat sůl a v tomto okamžiku je nádoba připravena k  použití k odvrácení much, komárů a švábů.

Stroužky

Jak používat připravenou nádobu

Nádobu s přípravkem hřebíčku můžete použít uvnitř v kuchyni, v grilu, v ložnici a tam, kde jsou mouchy a komáři. Produkt je účinný a opravdu funguje, můžete ho připravit na místě a také trvá několik dní.

Na místě, kde umístíte kontejner, už nebudou žádné mouchy a komáři a osvobodíte místnosti od jejich nepříjemné přítomnosti. Můžete také použít efektivní řešení k čištění kuchyně a grilovací desky a udržet hmyz pryč.

Vložte do malé misky trochu ethylalkoholu a 5 nebo 6 kapek eukalyptového esenciálního oleje, promíchejte a nalijte na povrch, otřete hadříkem a budete dezinfikovat povrch lépe než u jakéhokoli jiného produktu.

Jak vidíte, kombinace těchto přírodních složek je silná, zajišťuje určité výsledky proti komárům, mouchám a švábům a není škodlivá pro zdraví jako jiné produkty na trhu, které obsahují chemikálie. Směs tedy můžete používat i v přítomnosti dětí a domácích zvířat, protože je neškodná a můžete ji nechat kdekoli chcete.

Použijte ji v prostoru grilu, kde se často množí mouchy a hmyz, přitahované vůní jídla a uvidíte, že už nepřijdou. Můžete udělat skvělé grilování a zajistit, aby se vaši hosté cítili pohodlně tak dlouho, jak budete chtít, aniž by na ně někdo náhle zaútočil.