Každý zahradník sní o velké sklizni lahodného ovoce a zeleniny. Zároveň ale někteří z nich nemají dostatek času nebo nejsou ochotni trávit veškerý svůj volný čas na zahradě a jiní prostě nemají dostatek prostoru pro pěstování všech požadovaných plodin. Níže proto odhalíme řadu nápadů pro zahradničení, které umožňují ušetřit potřebný prostor, čas a námahu, aniž by to ovlivnilo kvalitu sklizně ovoce a zeleniny.

Brilantní metoda pěstování zelí a dalších plodin se vyrábí v pytlích a pytlích. Je maximálně ergonomický, což umožňuje získat dobrou sklizeň a ušetřit místo na malém dvoře.

Sáčky můžete nahradit hlubokými kbelíky nebo plastovými nádobami, ve kterých se budou zeleninové plodiny cítit pohodlně.

K pěstování rajčat můžete použít mřížoviny a svislé podpěry. Získáte tak bohatší úrodu než při jejich pravidelném pěstování na zahradě.

Metoda de cultivare verticală este potrivită și pentru alte culturi, cum ar fi căpșunii, ardeii și vinetele.

Fiecare grădinar știe că sticlele de plastic pot fi foarte utile, devenind unelte confortabile pentru cultivarea și irigarea fructelor și legumelor.

Dacă doriți să cultivați fructe, legume și verdețuri proaspete pe balcon sau pe terasă, puteți să folosiți etajerele și suporturile de lemn.

Este surprinzător faptul că o grădină mică permite cultivarea oricăror culturi, inclusiv a pepenilor și dovlecilor — cel mai important este să cercetați metodele neobișnuite, care permit acest lucru interesant!

Užijte si zahradničení!