Vytápěné pozemky jsou vynikajícím pomocníkem pro majitele pozemků, kteří dávají přednost vlastní rané sklizni. Jejich příprava obvykle spočívá ve výrobě krabic a jejich naplnění správným substrátem. Stále však existuje způsob, jak takové zápletky vytvářet. Jsou kompaktní a pohodlné a nevyžadují mnoho substrátu. Problémem není ani absence prken nebo jiných vhodných stavebních materiálů. Budete ale potřebovat hodně plastových lahví.

Ve skutečnosti nezbytná věc pro sestavení konstrukce spočívá ve spojení lahví k sobě. Musíte je upevnit na obou stranách.

Spojením lahví ve formě prstence a dodatečným upevněním příslušného tvaru přeneste plášť pozemku na místo, které plánujete umístit. Naplňte všechny lahve vodou. Tímto způsobem zajistíte pevnost konstrukce a připravíte tepelný akumulátor.

Přidejte zemi do výsledného prstence. Když ji přidáváte, trochu ji poklepejte rukama. V případě potřeby můžete střídat vrstvy půdy se slámou.

Apoi rămâne doar să plantați răsadurile și să le asigurați îngrijirile necesare. Parcela este ridicată puțin mai sus de nivelul solului, ceea ce contribuie la evitarea necazurilor legate de înghețuri. De asemenea, parcela va primi suplimentar căldură de la sticlele încălzite pe parcursul zilei.

Tyto pozemky lze používat několik sezón po sobě. Zároveň není povinné je umístit na jedno a totéž místo.

Užijte si práci!