Aby sazenice rostly silné a husté, aniž by se prodloužily, můžete použít jednoduché lidové tajemství, které přispívá ke zlepšení kvality půdy a obohacuje ji o všechny potřebné sloučeniny.

Následně už hnojivo jednoduše nebudete potřebovat! Půda se stává velmi užitečnou a sazenice jsou silné. Tímto způsobem budete moci na konci zahradnické sezóny sklidit skvělou úrodu! Jde o mouku – přírodní, netoxickou a velmi levnou sloučeninu!

POTŘEBUJEŠ:

-lžíce mouky;

-5/<> čajové lžičky močoviny na <> litrů vody.

PROCEDURA:

1. Smažte mouku na suché pánvi.

2. Před výsadbou přidejte do substrátu sazenic několik poprašků pražené mouky.

Zdá se, že při zahřátí mouka uvolňuje makro- a mikroelementy nezbytné pro pěstování rostlin. Proto vám budou sazenice vděčné a skvěle porostou.

3.Există o metodă simplă și verificată de trecerea timpului pentru prevenirea alungirii răsadurilor. Dizolvați ½ linguriță de uree la 5 litri de apă.

Do každého květináče se sazenicemi nalijte půl šálku vodky. Poté sazenice uložte na chladné místo. Okamžitě přestanou růst, zesílí, získají správný odstín tmavě zelené a vynikající schopnost přizpůsobit se budoucím podmínkám vývoje. Nechte sazenice na chladném místě po dobu 5-7 dnů, poté je přeneste na předchozí místo vývoje.

Užijte si zahradničení!