Chtěli byste během chvilky připravit jablečný dort? Vyzkoušejte tento praktický a spolehlivý recept, který vám výrazně usnadní každodenní život! Jablečný koláč na pánvi je hotový za pár minut. Skládá se z jednoduchých a levných ingrediencí. Jejich fúze tvoří chutné a sladké pečivo, které si zamiluje každý.

Lahodná svačina připravená mrknutím oka pro potěšení vašich nejmenších, kteří se často vracejí ze školy hladoví! Tento Apple Pan Cake jsem chtěla vyzkoušet už dlouho a teď je hotový, potřebujete jen pánev, trochu ovoce, pokud chcete, a malou pomoc s jeho přípravou!

OZNÁMENÍ

Chcete-li úspěšně připravit recept na Apple Pan Cake, musíte pečlivě změřit ingredience a připravit je před zahájením receptu. Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.

Příprava: 5 minut
Vaření: přibližně 15 minut

Ingredience:

150 g mouky
2 jablka
60 g třtinového cukru
200 ml mléka
Máslo
2 vejce
1 sáček prášku do pečiva
60 g cukru
Moučkový cukr

Příprava Apple Pan Cake

Jablka oloupeme a nakrájíme na kousky. Osmažte je na pánvi s máslem. Zasypeme cukrem a promícháme.

Zvlášť smíchejte zbytek ingrediencí a poté je přidejte k jablkům namazaným máslem. Snižte teplotu na minimum a přikryté vařte asi deset minut. Dort přendejte na víko nebo na talíř. Do pánve přidejte další máslo a koláč vyklopte. Opékejte z druhé strany asi 5 minut. Ozdobte moučkovým cukrem a podávejte.