Zde se můžete dozvědět, jak vypadá naše odrůda chilli a maceta. Rádi bychom vám doporučili sklízet odrůdu touto metodou.

Cómo sorte chiles en macetas en casa.

Prozradíme vše o   odrůdě chilli v Macetas   , abychom je neměli na zahradě a mohli využít profesionální zahrádku.

Stejně jako různé druhy chilli a macet.

Rád bych vás informoval, že   naši odrůdu chilli můžeme pěstovat přímo v kuchyni  . Mnoho lidí věří, že druh chilli není zásadní, ale já už jsem prozradil, že to podstatné není. Je důležité, abyste své rostlině mohli zaručit teplé a teplé klima, protože rostlina je velmi rozumná v chladných podmínkách, zvláště když je pod 15 stupňů Celsia. Proto v tomto případě doporučujeme přenést své rostliny do interiéru vašeho domova.

el chile

V loňském roce lze vysadit různé rostliny. Zvláštní kultivaci jsem zvýšil během měsíců   března a června,   když jsem žil v Itálii. Hecho, je to opravdu nejlepší rok v roce, který mi zaručuje opravdovou lahůdku. Ale to není vše, protože jsem pár měsíců před sklizní zkusil připravit různé guinilky.

Skutečné tajemství, které funguje

Jedním z tajemství nejlepšího typu chilli je   přidělit jogurt příjemcům   a pokaždé přidat pár semínek. Teprve poté, co se osivo na začátku doporučuje, se doporučuje do většího zařízení, aby se vytvořilo více prostoru. To je možné bez jakýchkoliv překážek.

Kromě toho je důležité, abychom zůstali ve dne, protože rostliny v Chile musíme milovat. Žádáme, abyste počkali každý den a   půl hodiny,  aby rostlina netrpěla nadměrným teplotním stresem a nebyla tak zcela a trvale ovlivněna.

Plantulas de aji

Protože dbáme na to, abychom byli při   zalévání opatrní  , můžeme rostlinu doplnit a začlenit morčata do jejich přirozené podoby. Poté, co jsme v loňském roce doma odhalili odrůdu Perejil, rozhodli jsme se pro pár metod, díky kterým máme jistotu, že jsou vynikající kvality. Tato nám odhalená technika je dobrá na všechno, i pro ty, kteří nemají v zahradě mnoho odborníků a nemají dobré zahradnické vychování. Jsem si jist, že odrůda chilli se snadno pěstuje po celý rok.