Čajové sáčky: Nevyhazujte je! Recyklujte je na zahradě

Pokud jste opravdovým milovníkem čaje, myslím, že je normální, že po použití máte tendenci     vyhazovat spoustu čajových sáčků do koše.

Toto každodenní jednání není nic jiného než fatální chyba.

Ve skutečnosti je také možné   tyto obálky extrémně efektivně recyklovat,   takže jimi už nikdy neplýtváte.

Na této stránce při dalším čtení zjistíte, že čajové sáčky nám poskytnou nejen horký nápoj lahodné chuti, ale jsou také perfektní pro   recyklaci na zahradě  .

To je přesně důvod, proč po použití sáčků na přípravu dobrého čaje můžete udělat   dobro pro rostliny a tím i zahradu   .

V čajových sáčcích se skrývají skvělé vlastnosti a vlastnosti,   a pokud máte zelený palec, jejich odhalení se nevyhnete.

Čajové sáčky: spousta nápadů, jak je recyklovat na vaší zahradě. Budou tak užitečné, že bez nich už nikdy nebudete.

Jak jsme již zmínili,   recyklace těchto čajových sáčků, samozřejmě po použití, může být zásadní pro to,  aby byla zahrada dokonalá bez použití chemikálií   .

Vaše zahrada bude doslova    prosperovat pouze přírodními metodami .

Tímto způsobem je můžete recyklovat.

Jak odstraňujete nepříjemné pachy?

Je zřejmé   , že čajové sáčky dobře voní   a mají schopnost   absorbovat silné pachy,   aby se zabránilo jejich šíření po celém prostředí. Chcete-li použít tuto funkci, musíte   umístit několik obálek na talířek   . Poté je nutné   podtácku umístit do rohu zahrady nebo terasy, ze kterého vycházejí nepříjemné pachy   . Obálky je samozřejmě nutné   vyměnit po několika hodinách nebo nejpozději po dni  .

Jak snížit stagnaci vody?

Tyto obaly mají dokonalou  savost   pro rostliny. Chcete-li toho dosáhnout,   jednoduše umístěte vrstvu expandované hlíny na dno vázy   a poté   na ni položte několik čajových sáčků   . Zeminu pak můžete   nasypat do květináče   . Tímto způsobem   obklady absorbují přebytečnou vodu a zabraňují stagnaci vody   .

Jak se z toho může stát hnojivo?

Čajový sáček lze také   použít jako hnojivo, protože   je bohatý na živiny, jako je dusík, který je velmi důležitý pro zdravý růst rostlin. Pokud jsou navíc sáčky biologicky rozložitelné, můžete   je umístit do země   , aby později darovaly obsažené živiny.

Jak můžete zlepšit půdu?

Tyto   vaky jsou dobré pro půdu, protože obsahují kyselinu tříslovou   , která je vhodná pro půdy vhodné pro acidofilní rostliny. Sáčky stačí   zakopat   , pokud jsou biologicky odbouratelné, a poté   zalít půdu čajovou vodou   .

Jak se zbavit slimáků a parazitů?

Chcete-li parazity a slimáky uchránit od rostlin,   můžete dříve použité   čajové sáčky  položit na talíř a umístit je na zahradu   . Vůně čaje pomáhá udržet je pryč, protože má   pronikavý zápach pro škůdce  . Je však jasné, že když dojde k zamoření, musíte použít určité metody.

Zkuste to a nebudete litovat! Dobrá práce a dobrá recyklace.