Takto si můžete vyrobit výborný domácí insekticid. Jediným postřikem zmizí mravenci, pavouci, komáři a další hmyz.

domácí insekticid

S nástupem léta   je dům zcela napaden hmyzem. Rostoucí teploty a úplná změna životního stylu způsobují, že různé druhy hmyzu dobývají různá prostředí. Použití repelentu by mohlo být tou správnou zbraní, ale je to správné pouze tehdy, pokud obsahuje co nejvíce přírodních složek. Produkty dostupné na trhu mají adekvátní složení k dosažení cíle. Zároveň by mohly   být škodlivé pro životní prostředí   a zdraví. Pojďme objevit tento domácí insekticid, který bojuje se všemi druhy hmyzu jediným postřikem.

Jak si vyrobit domácí insekticid? Ingredience

Podle očekávání by bylo nejlepší uchýlit se k domácím metodám. S DIY řešením máte nejen   kontrolu nad položkami, které používáte   , ale také utratíte méně peněz. Ingredience používané v tomto insekticidu jsou většinou přírodní, jsou smíchány dohromady a následně rozprášeny po celém domě.

Hlavní   složky   jsou:

  • 2 sklenice alkoholu;
  • 2 sklenice bílého vinného octa;
  • 2 sklenice vonného prostředku na mytí nádobí na nádobí a sklenice;
  • Pokud chcete, můžete přidat trochu bio citronové šťávy nebo lžíci jedlé sody.
domácí insekticid

 Všechny látky  je třeba postupně nalít do nádoby s rozprašovačem. Poté je musíte protřepat, aby byly zcela promíchané. Domácí insekticid je připraven k použití a eliminuje jakýkoli druh hmyzu.

Použití insekticidů a tipů k odražení veškerého hmyzu

Všechny   látky   , které tvoří tento domácí insekticid, máte na dosah a nestojí moc. Inovativní složení s bílým vinným octem, které nejen dezinfikuje, ale také odpuzuje hmyz díky svému nepříjemnému zápachu.

Totéž platí pro   alkohol   , který je zažene během několika sekund, zatímco mycí prostředky na nádobí jsou užitečné pro dodání vynikající vůně každému prostředí. Společně navíc zvládají dezinfekci a dezinfekci: účinek této domácí hmoty je trojí.

domácí insekticid

Chcete-li zastrašit hmyz, od komárů po mouchy a moly, jednoduše nastříkejte roztok do všech koutů domu bez jakýchkoli kontraindikací. Všechny odpařené složky aktivují jejich   přirozené antibakteriální a insekticidní účinky.

Odborníci upozorňují, že řešení je skvělé i pro dezinfekci čalounění a záclon jediným střikem. Jak dlouho řešení vydrží? Dokonce i týden. Doporučujeme, abyste si připravili minimální množství insekticidu a poté postup opakovali pokaždé, když chcete provést postřik.

To by nikdy nemělo ztratit účinnost proti hmyzu, který může zamořit celý dům. V případě pochybností nastříkejte do malého rohu   postižené oblasti a vyzkoušejte.