Jak odstraním žluté usazeniny z dřezu? Velmi jednoduché, zjistěte to s námi!

Nepříjemný   kroužek vodního kamene, který se tvoří na dřezu,   je vždy obtížné odstranit, zvláště pokud je tam také vodní kámen, který způsobuje zdrsnění a žloutnutí keramiky. Ve skutečnosti chceme   mít dřezy vždy lesklé,   bez jakýchkoliv nedokonalostí, zejména vodního kamene. Ale jak lze tento problém vyřešit?

V první řadě   je potřeba zasáhnout hned, jak se vodní kámen objeví   a nenechávat jej celé dny bez jeho odstranění, jinak se vytvoří prstence a černé tečky, které se pak obtížně léčí a odstraňují. Jedním z nejjednodušších míst, kde se vodní kámen tvoří, je   okraj odtoku dřezu.

Jak odstraním žluté usazeniny z dřezu? Velmi jednoduché, zjistěte to s námi!

Abyste se vyhnuli tomu, že hosté, kteří si jdou na toaletu umýt ruce, nebudou čelit žlutým skvrnám na umyvadle,   existuje malý trik, který vám může pomoci tento problém vyřešit. Jde o to vyrobit si vlastní čistící pastu, která vdechne dřezu nový život a zanechá ho vždy lesklý a lesklý.

To je to, co potřebujete k výrobě vápencové skvrny.

  • 150 gramů   kyseliny citronové
  • 1 sklenici   octa
  • 2 lžíce jemné  soli
  • Šťáva z 1   citronu

Smícháním těchto prvků vzniká speciální pasta   , která je skutečným všelékem pro koupelnové umyvadlo, je nejen preventivním řešením, ale také produktem, který odstraní stávající skvrny.

Níže je přesný postup vytvoření pasty:

První věc, kterou byste měli udělat,   je ohřát trochu vody a rozpustit v ní sůl,   jinak nebudete mít požadovaný účinek. Vymačkejte citron, přefiltrujte šťávu a poté ji přidejte do soli. Poté přidejte ocet, promíchejte a odstavte. Dalším krokem je   vzít kyselinu citronovou a rozpustit ji ve vodě   . Když se rozpustí, přidejte ho ke zbývajícím vyhrazeným surovinám. Poté vše nalijte do rozprašovače.

Nyní jej můžete nastříkat do umyvadla! Vše se doporučuje nechat působit alespoň půl hodiny   . Tento postup můžete opakovat, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Toto řešení lze použít i na jiné povrchy koupelny, jako jsou sprchové kouty nebo vodovodní baterie.