Krém Nivea: vždy podceňovaný, objevte jeho 7 použití, které pravděpodobně neznáte!

Péče o pleť je prvním aktem lásky, který svému tělu projevujeme.

Jak víme, kůže je ochranná vrstva, která nás chrání před vnějšími agresemi a její zdraví by mělo být pro nás všechny nezbytné.

Nezbytným krémem pro splnění těchto funkcí je   krém Nivea   .

Krém Nivea je bezpochyby jedním z nejpoužívanějších krémů a na trhu je již více než sto let.

Tento krém nám může pomoci v mnoha situacích a nejen hydratovat pokožku.

Čtěte dále a zjistěte, proč   je krém Nivea pro naše tělo tak důležitý   .

Krém Nivea: 7 použití, které určitě neznáte!

Hydratuje pokožku hlavy

Zdá se to zvláštní, ale Nivea je vhodná i na vlasy. Přesně tak, nepřečetl jsi to špatně! Nivea ve vlasech je perfektní, protože   snadno hydratuje pokožku hlavy.

Vynikající na popraskané paty a praskliny.

 Nivea Creme je také skvělý   krém na nohy. Ve skutečnosti hojí praskliny na nohou velmi jednoduchým způsobem. Krém prostě musíme aplikovat přímo na postižená místa. Poté musíme dát nohy do igelitového sáčku a pak jít na noc spát. Akorát? Následující ráno budeme moci vidět zlepšení.

Tmavé kruhy a vrána.

Tento krém, který používá většina Italů, je také perfektní pro redukci tmavých kruhů pod   očima a lze jej také aplikovat na velmi nepříjemné  vraní nohy   .

Ulevující od bolesti

Věděli jste, že Niveu můžete použít i na kolena? Krém ve skutečnosti v tomto případě osvěžuje a zmírňuje bolesti kolen  po náročném dni v práci. Vidět znamená věřit!

Odstraňovač make-upu na obličej

Pokud si nejste jisti, který   odstraňovač make-upu   použít k odstranění make-upu, který zůstane na vaší tváři po celý den, Nivea je pro vás to pravé. Ano, krém Nivea je ideální i jako odličovač a jak již bylo řečeno, zároveň odstraňuje nedokonalosti obličeje.

V tuto chvíli stačí použít krém, kdykoli budete chtít. Vaše tělo a vaše pokožka vám poděkují.