Vyzkoušejte tento domácí čistič podlah: nový lesk pro vaše podlahy!

Šli jste nakupovat, ale zapomněli jste prostředek na podlahy? Nebojte se: níže vám dáme několik tipů, jak vyrobit účinný přípravek na čištění a leštění podlah doma. Efektivní, ale nejen to: také   levné   , které nebolí.

Smyslem je „vyrobit si“ čistič podlah, který je nejen ekonomický, ale i ekologický, protože se skládá (alespoň z velké části) z přírodních látek, které neznečišťují životní prostředí.

Dělat si poznámky.

Vyzkoušejte tento domácí čistič podlah: nový lesk pro vaše podlahy

To je to, co potřebujete k přípravě tohoto domácího čističe podlah.

Recyklovaná plastová láhev; dva šálky vody; šálek prostředku na mytí nádobí (proto jsme výše napsali “většinu času”); šálek bílého vinného octa; šťáva ze dvou citronů; trychtýř.

Udělej to.

Jeden   . Naplňte láhev vodou, mýdlem na nádobí, octem a citronem. Pro pohodlí můžete použít trychtýř.

dva   . Pomocí nože nebo nůžek opatrně udělejte do víka malý otvor.

Tři   . Uzavřete a zakryjte otvor prstem, poté lahvičkou protřepejte, aby se všechny ingredience dobře promíchaly. Pokud se tvoří pěna, nebojte se, je to normální.

čtyři   . Nyní můžete podlahu čistit, aniž byste museli kupovat výrobek ze supermarketu.

Proč se vyplatí vyrobit si tento čistič podlah sami?

Protože je to levné; protože všechny ingredience, ze kterých se vyrábí, najdete v kuchyni; protože po dokončení produktu můžete zabalit více do jednoho. Amen; protože k jeho přípravě je potřeba velmi málo; protože neobsahuje příliš mnoho chemikálií a tudíž neznečišťuje životní prostředí.