Objevte babiččino tajemství pro velmi bílé límečky košile bez šmouh. je neomylný

Skutečnou starostí při čištění košil je   čištění límečků   a jejich ponechání bílé, jako když jste si je právě koupili.

Upřímně,   čištění a žehlení košil je vždy dřina,   pokud chcete dosáhnout dokonalých výsledků.

Přesně proto se níže   dozvíte Babiččino tajemství  , jak udržet manžety košile a límečky   stále jako nové.

Samotná pračka totiž na vyčištění košil často nestačí. Odumřelé buňky a nečistoty se mohou také hromadit mezi švy v důsledku neustálého tření na kůži.

Ale jak učily staré babičky,   na každý domácí problém existuje řešení   .

To je přesně důvod, proč si můžete bezpečně vyzkoušet, aby trička vypadala jako nová, než odnesete oblečení do čistírny.

Čtěte dál a pak se pusťte do práce, budete překvapeni!

Babiččin make-up na límeček košile 800x533.jpg

Babiččin trik: Jak ošetřit límečky a manžety košile.

Jak jsem řekl, není snadné udělat košile čisté a lesklé, takže musíte jednat předem.

Předúprava a předúprava vyžadují použití   tří složek  , které dokážou skvrny důkladně a účinně odstranit. Jejich používáním můžete   odstranit nevzhledný zašedlý film   , který košili neustále špiní.

Můžete použít toto:

  • Hydrogenuhličitan sodný

Nejprve můžete zkusit použít jedlou sodu, velmi oblíbenou přísadu při úklidu domácnosti. Chcete-li ji co nejlépe využít, nasypte jedlou sodu do misky a promíchejte ji pomalým přiléváním vody. Jakmile získáte jakousi hustou pastu, rozetřete ji na košili v místech, která chcete vyčistit, a nechte vše čtvrt hodiny působit.

Pokud jsou skvrny i po uplynutí stanovené doby stále viditelné, stačí proces zopakovat a poté můžete košili vyprat podle pokynů na štítku.

  • Marseillské mýdlo

Marseillské mýdlo lze také použít jako silný odstraňovač skvrn. Jediné, co musíte udělat, je rozetřít mýdlo na manžety a límec a poté látky přetřít. Poté nechte působit asi 10 minut a poté kus oblečení vyperte jako obvykle.

  • Prostředek na mytí nádobí

Mýdlo na nádobí může být také cenným přítelem při čištění košile. Nedivte se: účinně odstraňuje skvrny.

Jednoduše nalijte malé množství na ošetřovaná místa a poté vetřete. Poté vložte košili do misky se studenou vodou a nechte 60 minut máčet. Během této hodiny oděv čas od času protřete. Po uplynutí stanovené doby vezměte košili do pračky a spusťte program.

Všechno se teď zdá mnohem jednodušší, že? Uvidíte, že skvrny na límečku košile během pár okamžiků zmizí a stanou se jen vzdálenou vzpomínkou.

Košile včetně manžet bude vypadat bílá jako koupená nová. Jediné, co musíte udělat, je pustit se do práce a řídit se těmito jednoduchými „návody“.

Babiččiny rady je vždy nejlepší dodržovat.

Dobrá práce.