Vykaluje vaše štěně nebo jiný venkovní pes poblíž vašeho domova? Níže uvádíme přírodní prostředky, jak tuto akci ukončit.

Pes močí

Zvířata si obvykle označují své území močí,   aby   „komunikovala“ s ostatními psy. V jiných případech však může být tento pohyb jednoduchým gestem, kdy necháváte zvíře příliš často samotné nebo mu nevěnujete potřebnou pozornost.

Zejména jako štěně   je však důležité zvyknout psa na správná pravidla, která musí doma dodržovat   . Tímto způsobem se vyhnete nutnosti „bojovat“ s tímto velmi častým problémem po celý život. Proto je vhodné zvíře naučit, že jeho potřeby by měly být uspokojovány pouze při plánovaných procházkách mimo domov.

Zvířata však někdy mohou cítit potřebu „komunikovat“ tímto způsobem. V jiných případech se u vašich dveří mohou objevit jiní psi mimo váš domov a nechat svůj „dárek“.

Pokud se chcete vyhnout častému opakování těchto pohybů, měli byste vědět, že existují   přírodní řešení, která   si můžete připravit doma, jednoduchá, praktická a rychlá. Poté se nastříkají na místo, kde se pes vymočil. Jste připraveni vše objevit? Toto jsou   ingredience   , které potřebujete k úplnému vyřešení tohoto problému.

Močí váš pes doma? Zde je návod, jak to nadobro zastavit.

Z tohoto hlediska, pokud váš mazlíček nejeví známky „uklidnění“, je vhodné postupovat se speciálně formulovanými přírodními roztoky. Nejprve bychom chtěli upozornit, že   bělidlo nebo čpavek by se nikdy neměly používat   . Ve skutečnosti tato akce nebrání zvířatům v provádění této akce, které by se ráda vyhnula.

Psi močí v domě.

Místo toho je vhodné použít nějaké přírodní repelenty  , které neznečišťují životní prostředí a dokážou „změnit“ myšlení vašeho psa i ostatních zvířat kolem vašeho domova.

Přírodní repelent, který si musíte vyrobit, je  na bázi citronu   . Ve skutečnosti toto citrusové ovoce způsobuje nepohodlí našim čtyřnohým přátelům. Psí čich totiž detekuje nepříjemné pachy mnohem intenzivněji než lidský čich. A psi, jak již bylo zmíněno, citron nepřitahuje.

Silné aroma tohoto citrusového ovoce je vnímáno s intenzitou 40x větší, než jakou vnímáme my. co pak musíte udělat? Pokud se vaše štěně vyčůralo na určitém místě, nenadávejte mu. Jednoduše   místo důkladně očistěte a nastříkejte na něj směs, kterou popisujeme níže   . Zde jsou všechny podrobnosti.

Přírodní repelenty, které psy odradí

Repelentní roztok , který zabrání nepříjemnému pohybu vašeho psa i sousedů , by měl    obsahovat  asi 100 mililitrů citronové šťávy   rozpuštěné v   50 mililitrech vody .  Do těchto tekutin by se měla přidat i pořádná lžíce jedlé sody .

citronová šťáva

Po vložení všech ingrediencí do sklenice nebo malé nádoby se doporučuje vše dobře promíchat. Nyní přejděte na místo, kde se vaše štěně vyprázdnilo, a pomocí lžíce nalijte trochu ze speciálně připravené směsi na bázi citronové šťávy.

Všimnete si, že moč vašeho psa v domě nebo před vašimi dveřmi se postupem času postupně snižuje, dokud úplně nezmizí. Je vhodné  se nevzdávat a toto gesto pár dní opakovat. Nakonec dosáhnete požadovaného výsledku.

V tomto článku bychom vám však rádi nabídli i jinou přirozenou obrannou metodu, která využívá jinou specifickou složku. Máme na mysli použití   bílého octa   .

Do rozprašovače je potřeba   nalít asi 100 mililitrů horké vody a    přidat stejné množství bílého octa . Dobře protřepejte dva prvky a opakujte výše popsaný postup. Tuto směs pak nastříkejte na místo, kde se štěně počůralo.

V případě potřeby postup opakujte ještě jednou. Po chvíli si všimnete, že váš pes už takové věci dělat nebude. Případně můžete nastříkat i   čistý líh  , který se používá k dezinfekci ran.

Je velmi důležité zvykat štěně na správné chování již od útlého věku. Pokud naopak zvíře stále močí tam, kam nemá,   pomohou vám tato přírodní řešení, která jsme právě popsali   .