S jedinou lžičkou je problém žloutnutí triček vyřešen

V létě   se nejvíce nosí trička   , ať už barevná nebo bílá, pro většinu lidí jsou nejpoužívanějším oděvem. Ale jak víte, bílé mají tendenci  z různých důvodů z dlouhodobého hlediska žloutnout. Dnes odhalíme řešení tohoto problému. Je to opravdu docela jednoduché.

S jedinou lžičkou je problém žloutnutí triček vyřešen

Existují různé prostředky, které lze použít v praxi k vyřešení žloutnutí trička. Pojďme se podívat na které.

Bílý ocet:   Běžně se používá jak pro čištění domácnosti, tak v pračce. Vynikající ve všech směrech. Pokud však chcete trička vybělit, budete je muset přes noc namočit do   nádoby s vodou a sklenicí bílého octa. Ráno vše opláchněte a normálně vyperte v pračce. Pokud chcete, můžete do pracího prostředku přidat další šálek bílého octa a pokud chcete, pár kapek esenciálního oleje dle vašeho výběru.

Citronová šťáva:   Pro aplikaci tohoto bělícího systému na trička je také nutné vzít nádobu s horkou vodou   a   vymačkat do ní přefiltrovanou šťávu ze dvou citronů. Počkejte asi 7 hodin a poté vyperte v pračce.

Prášek do pečiva:   Tento produkt musíte mít. Jednoduše namočte oblečení do vody se   třemi lžícemi jedlé sody   , případně přidejte odměrku do pračky. Rozdíl poznáte okamžitě.

Marseillské mýdlo:   Stejný postup pro tento produkt. Horká voda a dvě lžíce   vloček marseillského mýdla   nebo jedna v bubnu pračky. Košile také příjemně voní.

Peruhličitan sodný:   Je to o něco agresivnější produkt a měl by se přidávat pouze do praní v pračce. Při mytí  stačí půl polévkové lžíce a rozjasňujícího efektu je dosaženo.

Peroxid vodíku:   Toto je   10 objemový peroxid vodíku   . Potřebujete 3 polévkové lžíce produktu ve dřezu s horkou vodou nebo dvě v pračce. Je také ideální pro předúpravu bílých tkanin.