Čištění   dřezu od dřeváků, ať už v koupelně nebo kuchyni, je obyčejná noční můra! Nečistoty se hromadí v odtoku, tvoří krustu na potrubí a tvoří silnou ucpávku, která blokuje průtok vody.

Neuchylujte se k   chemickým roztokům  , které napadají vaše potrubí! Neztrácejte dvakrát tolik peněz, abyste je nejprve koupili a najímali instalatéra, aby škody opravil později!

I když budete   improvizovat jako kutil  a sáhnete pod umyvadlo pomocí klíčů, šroubováků a kleští, nelze to považovat za úspěšné řešení, protože není potřeba trubky rozebírat nebo otevírat! A nebojte, nepotřebujete   přísavky. Stručně řečeno, ukážeme vám skutečně spolehlivý způsob, jak problém vyřešit, aniž byste se museli zapojit, aniž byste museli čelit strašlivé podívané   špíny, která se dostává na povrch…

Přírodní chemické řešení, které využívá jemnou,   ale   účinnou reakci k   uvolnění a vyčištění vašich dřeváků  během okamžiku   … Jste zvědaví? Nech nás začít!

6 věcí, které NIKDY neházejte do dřezu!

Nejprve je důležité si pamatovat, co  by NIKDY nemělo být vyhozeno do dřezu, a to ani náhodou:

  1. Kávová sedlina:    Ačkoli se všeobecně věří, že mohou čistit potrubí, ve skutečnosti způsobují vážné problémy, protože se stlačují a tvoří pevnou zátku.
  2. Vaječné skořápky   : Úlomky zůstávají shluky s jinými úlomky a tvoří spleti, které je obtížné odstranit tekoucí vodou.
  3. Jádro jablek:    Ovocné stonky a rostlinné nitě, i když jsou biologicky odbouratelné, v trubkách nekloužou a místo toho se hromadí v hrozných shlucích.
  4. Živočišné a rostlinné tuky:   Zbytky kuřecího, vepřového, králičího, tuku a nervů ztuhnou a zabrání tak průchodu vody. Sýry, oleje na smažení a zbytky tuků jsou hlavními znečišťujícími látkami, které poškozují zdraví ryb a vod, ve kterých se na konci závodu ocitnou.
  5. Mouka   : Nerozpouští se v tekutinách, naopak neúprosně houstne a tvoří odolné blokády.
  6. Vlasy a vlasy   : Holení vlasů, nejen vlasů, je také nebezpečné, protože se zamotávají do stále nepraktickějších spletenců.

Vyčištění dřezu: spolehlivé řešení.

Zde je to, co dělat, když se vám i přes vaši maximální snahu ucpe dřez.

Dostávat:

  • hrubá sůl,   150 g
  • Prášek do pečiva   ,   100   g
  • bílý ocet,   100 ml
  • vroucí voda,   500 ml.

Všechny ingredience musíte přidávat jednu po druhé, nemusíte je míchat.

V hrnci    ohřejte   vodu a přiveďte k varu,   poté   vypněte plyn   a odstavte. Vyjměte   vyskakovací díl   a   dutinu   zcela   vyplňte hrubou solí. Počkejte, až se usadí podél trubek a poté přidejte všechnu   jedlou sodu.

Pomocí lžíce zkontrolujte, zda   je rovnoměrně rozprostřena po soli  . Obojí by mělo být stále viditelné a  trčet  z fontány Nyní nalijte bílý   ocet    Dochází k  silné chemické reakci   , která vytváří bublající pěnu   Nechte ji zcela odpařit a poté přidejte vodu, nyní jen horkou, ale ne vroucí, aby   nedošlo k tepelnému šoku na spojích. Počkejte, až pronikne do potrubí a rozpustí sůl, která zase zachytí nečistoty a trvale je odstraní. Pokud není dřez úplně čistý na první pokus, opakujte postup, dokud nebude úplně čistý… A vydechněte! Vždy funguje! Zaručeno!

Vyčistěte dřez