Pokud si myslíte, že jediným způsobem, jak mít vždy čistou toaletu, je sáhnout po toxických a znečišťujících chemikáliích, mýlíte se.

Světlá toaleta

Velmi jednoduchý prostředek řeší problém i těch nejodolnějších skvrn, které nakonec zmizí. Pojďme zjistit, co dělat, abychom dosáhli tohoto neuvěřitelného výsledku s velmi malými náklady, pokud jde o znečištění.

Úklid koupelny

Koupelna je místnost v domě, která způsobuje největší problémy s úklidem. A to vše proto, že   toaleta   , základní prvek každého domova, se rychle stává živnou půdou pro miliony bakterií a choroboplodných zárodků.

Pro udržení správné hygieny na toaletě existuje řada   domácích triků   , díky kterým bude toaleta opět vypadat jako nová.

Žluté skvrny v koupelně.

V každé sebeúctyhodné domácnosti je nutné dbát na hygienu každého užitečného koutku. Ale dům, ve kterém se dá klidně žít, musí   zajistit alespoň pořádnou čistotu koupelny.

I když je to konfliktní zóna   a v konečném důsledku zóna, se kterou se nejméně chceme vypořádat,   stále je třeba ji rehabilitovat. Stačí vědět, jak na to a koupelna jde rychle a snadno uklidit.

Při této příležitosti jsme se konkrétně   zaměřili na čištění toalety,   odstranění nejen nahromaděného vodního kamene, ale i žlutých skvrn.

Světlá toaleta

Pokud má naše toaleta  kromě nadměrných usazenin vodního kamene i žluté nebo tmavé skvrny, existuje jednoduchý, ale účinný prostředek. Lék, který vyžaduje pouze dvě přísady:   papírové ručníky a bílý ocet.

Na perlivou toaletu, ubrousky a bílý ocet.

Chcete-li tento jednoduchý systém uvést do praxe a vytvořit čistou toaletu, musíte nejprve   odstranit veškerou vodu přítomnou na toaletě   . Existuje speciální zařízení, jako je píst.

Pokud je však nemáme,  postačí obyčejný “mop” a k úplnému vysušení můžeme použít i staré ručníky.

Nejprve tedy spláchneme záchod, poté vysušíme všechnu vodu ze dna zavařovací sklenice a začneme   přilévat vydatnou porci testovacího octa.

Jedná se o ocet používaný k čištění, který je o něco silnější než běžný destilovaný bílý ocet.

Naplníme prakticky celé dno zavařovací sklenice, nasadíme si ochranné rukavice a navlhčíme   papírové ubrousky bílým octem   , který pomalu zavádíme do nejskrytější části zavařovací sklenice.

Jakmile je celá ošetřovaná část pokryta, zahnutým zubním kartáčkem   jemně potřeme dno sklenice   , které obsahuje žluté a tmavé skvrny, které chceme odstranit.

Toaleta a ruka s plastovou rukavicí.

Nechte působit dlouho   , nejlépe přes noc,     a poté odstraňte papírové ubrousky nasáklé octem, vydrhněte i ty nejskrytější kouty a spláchněte záchod. Nakonec bude konečným výsledkem šumivá toaleta.