Je velmi potěšující, že můžete sami vyčistit ucpaný dřez. Není snadné rychle kontaktovat instalatéra.

Výrobky do koupele

Čištění ucpaného dřezu je nehoda, které často čelíme.  Znalost některých metod, které vám pomohou udělat to sami, vám proto ušetří čas a peníze  . Zejména bez použití chemických prostředků.

Jak vyčistit dřez za méně než 3 minuty

Zbytky jídla   , hromadění mastnoty, vlasy a lupy   jsou faktory, které způsobují ucpání odtoku v závislosti na tom, zda se jedná o kuchyňský dřez nebo dřez v koupelně.

Jak vyčistit dřez

Když se umyvadla v kuchyni, vaně a koupelně ucpou,   jsou velkou nepříjemností. Nejenže mohou ohrozit naše pohodlí a pohodu, ale také s sebou nesou náklady na zavolání specialisty v tomto oboru, kterého   je někdy těžké najít v krátkém čase.

Je to povolání s málo pobídkami, ale s vysokou poptávkou. Mohli bychom čekat dny, než ho uvidíme, nebo být nuceni   zavolat poměrně drahou pohotovostní službu.

Proto je ucpané potrubí každodenní nepříjemností, zejména proto, že může způsobovat nepříjemný zápach. A abyste se takovým problémům vyhnuli, zveme vás k vyzkoušení tohoto   velmi účinného domácího léku  na ucpání potrubí v krátkém čase.

Žena používá proplachovací baňku

Jedná se o jednoduché řešení, které spočívá ve  výrobě ekologického pracího prostředku ze surovin, které máte. Jde o trik, který představuje alternativu k chemikáliím, které škodí zdraví a životnímu prostředí: uvolňuje ucpaný odtok,   dezinfikuje a zbavuje zápachu, čímž jej zbavuje nepříjemných pachů.

 Trik, jak vyčistit dřez

Tento rychlý, bezpečný a účinný   přírodní prostředek vám rozhodně usnadní život. A abyste ušetřili peníze a čas, není nic lepšího, než   mít po ruce přírodní ingredience.

Chcete-li vyčistit dřez, budete potřebovat následující přísady:

  • ½ šálku bílého octa,
  • ½ krabice prášku do pečiva,
  • vařící voda.

Pro tento proces musíme nejprve  nalít jedlou sodu do odpadu a poté   přidat bílý ocet   . Kombinace těchto dvou produktů spustí   chemickou reakci  , která rozpustí ucpané prvky v odtoku.

Jedlá soda ve dřezu

Poté uzavřete   vypouštěcí otvor   zátkou a počkejte 30 minut, než zátku odstraníte. Nakonec   je třeba nalít vroucí vodu, aby se zbytek rozpustil   . Uvidíte, že voda začne volně téct. Pokud zablokování přetrvává, můžete   proces opakovat podruhé   .

Kromě čištění odtoků, jedlá soda a ocet čistí a dezinfikují potrubí a   eliminují nepříjemné pachy.

Pokud je to sifon, který ucpává dřez a způsobuje jeho další ucpávání a nečistoty všeho druhu, jako jsou zbytky jídla nebo usazeniny mastnoty, blokující průtok vody, je   důležité odstranit nečistoty, které toto ucpání způsobují.

K tomu je nutné potrubí demontovat, aby se odstranily všechny nečistoty. Tento proces však může   vyžadovat použití rukavic, brýlí a ubrousků k čištění.

Po umístění kbelíku pod splachovací trubky je nutné sejmout spodní uzávěr. Jakmile voda vstoupí do kbelíku, můžete   všechny tyto prvky vyčistit odmašťovacím mýdlem zředěným ve vodě.

Opláchněte tekoucí vodou

Jakmile dokončíte čištění, můžete sifon znovu sestavit a   pouštět vodu po dobu dvou až tří minut   , abyste se ujistili, že voda teče normálně nebo zda nedochází k únikům.