Použijte ořechové dřevo, aby bylo dřevo velmi lesklé a bez škrábanců

V této historické chvíli je důležité šetřit, a to je možné v každé bytové situaci.

Je jasné, že  i úklid domu a péči o nábytek lze provést bezchybně. Ve skutečnosti je díky lekcím z minulosti možné   vlastníma rukama vytvořit přírodní prostředky  , které promění úklid v zábavnou hru.

Na této stránce, jak budete pokračovat ve čtení, můžete zjistit, jak   vyčistit dřevěný nábytek a udržet jej jako nový pomocí jednoduchého ořechu  .

S   ořechy   můžete svému   starému dřevěnému nábytku dodat   nesrovnatelný lesk. Bude to vypadat, jako byste to právě koupili!

Tato slova asi čtete s velkou skepsí, ale věřte, že to prostě musíte zkusit!

Oněmíte a používání normálních chemikálií bude vzdálenou vzpomínkou.

Použijte jeden ořech, abyste získali pouze jeden ořech, abyste získali dřevo noci.jpg

Jak vytvořit nový dřevěný nábytek pomocí ořechu.

Jak již bylo zmíněno, použitím jednoduchého   ořechu se můžete    rozloučit s používáním chemikálií, které nejen poškozují životní prostředí, ale mohou poškodit i vaše zdraví.

Použitím této přírodní metody ušetříte nějaké peníze a výsledek bude opravdu fantastický.

Čtěte dále a dozvíte se, jak   ošetřit ořech různé druhy dřeva   .

Dřevo není příliš matné

Pokud dřevěný nábytek nepůsobí přehnaně zanedbaně,     lze použít pouze čerstvé vlašské ořechy nebo, aby bylo jasno, ty se skořápkou. Již vyloupané ořechy totiž mají tendenci ztrácet olej, což je v tomto případě nezbytná vlastnost.

Proto byste měli   zrna umístit do látkového ubrousku   , který není příliš silný, ale má pevnou vazbu. Poté   vše rozdrťte hmoždířem   a nechte pár minut odležet, aby ubrousek mohl nasáknout olej.

Jakmile   je ubrousek zcela nasáklý olejem,   sepne se stuhou, aby ořechy zůstaly uvnitř. To znamená, že ořechy nadále uvolňují svou tekutinu.

V tomto okamžiku můžete ubrousek použít   tak, že jej přetáhnete přes nábytek   . Vše, co musíte udělat, je počkat, až dřevo absorbuje přípravek, a poté jej setřít měkkým čistým hadříkem.

zanedbané dřevo

Pokud se dřevo vašeho nábytku jeví jako zanedbané, je jasné, že je potřeba vyrobit silnější olej.

Asi 10 zrn se  vloží do hmoždíře a po rozdrcení se přenese do skleněné nádoby. Poté přidejte   2 sklenice vody   a   2 polévkové lžíce denaturovaného lihu  . Poté nádobu uzavřete a  nechte asi deset dní odpočívat na tmavém suchém místě. Po 10 dnech vše smíchejte a   výsledný olej nalijte do lahvičky   .

K jeho použití je potřeba   nanést pár kapek oleje na hadřík  a poté dřevěný nábytek otřít opačnou stranou. Nábytek otírejte opačnou   stranou   , než kam jste olej rozlili, protože přímý kontakt by mohl ve dřevě zanechat malé kousky ořechu.

I v tomto případě počkejte, až dřevo vsákne olej, a poté jej setřete čistým měkkým hadříkem.

Nechte ze dřeva zmizet škrábance.

 Na škrábance, které nejsou příliš hluboké, lze zřejmě použít vlašské ořechy .

Aby malé škrábance zmizely,   jednoduše je přetřete maticí   , dokud značka nezmizí.

Musíte jen vyzkoušet metodu, která vám nejlépe vyhovuje!