Víte, proč si tolik lidí maže okna cibulí? Nebudete tomu věřit, ale pomáhá to k neuvěřitelnému výsledku.

Cibule v okně

I když jde o nezvyklé gesto, tření cibulí po okenních tabulích je bezpochyby velmi originální způsob,   jak je znovu rozzářit   . Je to tak, tímto gestem dokonale vyčistíte okna, zde je návod, jak na to!

Cibule v oknech domu: důvody

Přestože se jedná o netradiční řešení,  použití cibule k čištění oken je   metodou, která   zaručuje výsledky, které předčí očekávání   . Tato metoda je velmi užitečná, pokud je sklo velmi špinavé, mastné nebo je na něm hodně otisků prstů. Tato metoda opravdu funguje a měli byste ji použít k zajištění bezchybného čištění skla, a to vše během několika minut.

S odstraňováním nečistot a mastnoty se vlastně nemusíte nijak namáhat    , protože účinné látky obsažené v cibuli rozpustí každou stopu jako sníh na slunci a nečistoty zmizí téměř okamžitě. Tato metoda   nemá nic společného s běžnými odmašťovači   , které používáme, protože místo odstranění nečistot přidávají další.

Cibule na oknech domu.

Cibule ve skutečnosti okamžitě odstraní stopy mastnoty a nečistot na skle a stačí ji otřít hadříkem, abyste odstranili vše najednou. Chcete-li použít cibuli k čištění oken, můžete si dokonce   vybrat metodu, kterou preferujete,  protože   máte k dispozici dvě   .

Dva způsoby použití cibule.

Cibuli lze použít k čištění okenního skla doma dvěma způsoby, oba jsou účinné. Tady jsou, můžete si vybrat, který chcete použít:

  • Metoda napůl cibule nebo na plátky cibule   : Cibuli rozkrojte napůl nebo vezměte plátek a potřete jím okenní tabuli. Je to vynikající metoda pro   odstranění hmyzích trusů   , které ulpívají na skle, a zaschlých skvrn, které se často tvoří. Při dalším tření si všimnete, že sklo bude postupně vypadat čistěji a bez jakýchkoliv stop nečistot. K dokončení práce   vezměte suchý hadřík a   jemně sklo vyleštěte. Odstraňte všechny stopy nečistot a vyleštěte, dokud nezůstanou žádné šmouhy. To vám umožní vyčistit celá dvířka pouze jednou cibulí nebo dvěma plátky a zanechat je důkladně čisté;
  • Metoda cibule ve vodě   : Metoda cibule ve vodě zahrnuje   rozkrojení cibule napůl   a umístění jedné do vody. Vyberte si kbelík na čištění sklenice, dejte do něj trochu vody a ponořte do něj půlku cibule.

Nechte cibuli ve vodě půl hodiny,   poté do vody ponořte hadřík a otřete s ním okenní tabule. Odstraňte všechny nečistoty a poté je osušte čistým měkkým hadříkem, aby na něm nebyly šmouhy.

Cibule

Při této metodě se již na okenních sklech neobjevují skvrny od vody a zůstávají dlouho čisté. Vaše okna budou tak čistá   , že budou průhledná   a vše, co jimi uvidíte, bude jasnější a ostřejší!

Jak vidíte, tohoto fantastického výsledku jste dosáhli jednoduchým použitím půlky cibule a ani jste za to nic neutratili, protože ji pravděpodobně už máte doma, protože ji používáte i jako koření v kuchyni. Pro dosažení výjimečných výsledků   používejte utěrky na leštění skla z mikrovlákna   , které zajistí dokonalé čištění a jedinečný lesk, který žádná jiná utěrka nedosáhne.

Případně použijte   noviny   , které musíte nejprve zmačkat na správnou velikost, abyste je mohli držet v ruce. I s novinami můžete na oknech dosáhnout efektních výsledků a okna budou okamžitě zářivá a lesklá jako nikdy předtím!