Přestaňte se komáry obtěžovat: pokud chcete, aby to bylo možné, použijte tuto velmi účinnou past. Abyste toho dosáhli, musíte to udělat. Všechny informace o tom.

past na komáry

Jak začíná krásné období, přibývá hmyzu, který se objevuje nejen na našich zahradách, ale i v našich domovech. To může často zničit některé okamžiky našeho každodenního života, ale neměli bychom se bát: existuje past speciálně navržená, abychom se toho zbavili. Zde je to, co o tom potřebujete vědět.

Nenechte se už otravovat komáry

Se začátkem horkého období, jak již bylo řečeno,   přibývá hmyzu   na našich zahradách, ale i v našich domácnostech.

Hmyz v domě

To je samozřejmě nevyhnutelné vzhledem k tomu, že se kvůli horku otevírají dveře a okna, a proto hmyz často nachází útočiště v našich domovech.

Mnoho lidí si však klade otázku: ”   Jak se můžeme zbavit všeho toho hmyzu?”  “Jakou metodu lze použít?” Níže vám představíme některé účinné prostředky, které vám pomohou strávit letní dny v klidu.

Ve skutečnosti budeme mluvit o některých   řešeních  , která mohou mít velký rozdíl, když přemýšlíte o tomto problému, který se někdy zdá, že nemá žádné řešení. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na řádky níže.

Zde je návod, jak se tohoto hmyzu zbavit

Teplé období s sebou přináší mnoho pozitivních aspektů; Během této doby se dny prodlužují, oteplují a společnost nám často dělá slunce. Určitě však existují  i ​​negativní aspekty   . Například v tomto ročním období máme obvykle otevřená okna a dveře, abychom si užili slunce a teplo. To však také vede k tomu, že se do vašich domovů dostane více   hmyzu  .

Kromě toho je   v letní sezóně mnoho sezónního ovoce, které však přitahuje různé druhy  komárů    . Jak často najdeme tyto malé mušky poblíž mísy s ovocem? Každému z nás se to asi stalo mnohokrát.

Létat

Jejich přítomnost často způsobuje skutečnou frustraci, protože    navzdory několika pokusům mají tito komáři tendenci se vrátit silnější než dříve. Udělat? Ve skutečnosti existuje několik metod, které nezahrnují použití chemikálií, a proto jsou ideální pro ovoce.

Níže vám prozradíme dva   super účinné triky   .

Past na komáry vyrobená z plastové láhve. 

Tato past  používá plastovou láhev. Proto si dokážete představit, jak snadné to je. Co musíš udělat?

plastová láhev

Jediné, co musíte udělat, je vzít tuto plastovou lahvičku a propíchnout několik otvorů ve víčku. Jakmile to uděláte, musíte našroubovat uzávěr zpět a odříznout horní třetinu láhve. Po rozříznutí ji musíte odložit a vložit do láhve prvek, který přitahuje komáry, jako například: Například   jablečný ocet nebo   víno, aby se mohl usadit na zemi.

V tomto okamžiku musíte otočit uzávěr láhve a obrátit jej dnem vzhůru a poté nasadit víčko jako trychtýř. Jakmile máte láhev takto umístěnou, můžete tu část láhve utěsnit páskou.

Tímto způsobem získáte láhev, která se stane   skutečnou pastí  . Stačí jej umístit blízko koše s ovocem a uvidíte, jak různí komáři mají tendenci běžet přímo k pasti. Poloha klobouku zabraňuje vylézání komárů.

Dalším spojencem při odpuzování komárů je   jablečný ocet   smíchaný s prostředkem na mytí nádobí. Co je potřeba udělat?

Jablečný ocet musíte nalít do sklenice s mýdlem na nádobí. Musíte je dokonale promíchat a poté nádobu přikrýt nějakou hliníkovou fólií.

Po zakrytí je potřeba alobal propíchnout   malou   jehlou, ale dostatečně velkou, aby se komáři dostali přes sklo.

Po dokončení tohoto kroku budete muset přidat další hliníkový plech, který vyvrtáte, ale v různých polohách vzhledem k podkladovému plechu. Ve skutečnosti by komáři mohli snadno uniknout, pokud by se postavili do řady.

Jakmile přidáte druhý list, budete muset připevnit hliníkovou fólii   ke kroužku sklenice  . Tímto způsobem jste vytvořili dokonalou past na komáry.

Zkrátka, pokud máte tyto problémy, ode dneška se můžete spolehnout i na tyto pasti, které vás zachrání a umožní vám čelit tomuto nepříjemnému problému.