Kouzelnický trik byl odhalen, aby byla koupelna konečně bez skvrn a zápachu. Musí být aplikován okamžitě.

Domácí make-up

Toto je nejjednodušší, nejúčinnější a nejekonomičtější způsob,     jak mít koupelnu bez skvrn a zápachu. Zbaví se také hmyzu.

Koupelna plná hmyzu, skvrn a zápachu.

Koupelna plná skvrn, zápachu a   hmyzu   může být velmi otravná a ovlivnit kvalitu života. Tyto problémy mohou vytvořit nepříjemné prostředí a dokonce ovlivnit zdraví, zvláště pokud se povrchy koupelny pravidelně nečistí.

Skvrny mohou být způsobeny usazeninami vápníku a hořčíku, ale také   toaletními potřebami   , které zanechávají stopy. Tyto skvrny může být obtížné odstranit a negativně ovlivnit estetiku místnosti.

Špatný zápach může vznikat ze špatného větrání nebo z bakterií a plísní na povrchu. Tyto pachy mohou být nepříjemné a ovlivnit kvalitu vzduchu, který dýcháme.

koupelna

Vlhkost   a zbytky jídla mohou způsobit, že se v koupelně hromadí hmyz, jako jsou švábi a mravenci. Tento hmyz může být nepříjemný a může také přenášet nemoci.

Abyste se vyhnuli těmto nepříjemným problémům, je důležité   místnost pravidelně čistit   a zajistit dobré větrání. Kromě toho můžete použít přírodní čisticí prostředky, jako je bílý ocet a jedlá soda, které pomohou udržet vaši koupelnu čistou a hygienickou bez použití agresivních chemikálií.

Vytvořte tuto směs a odstraňte ji.

Těchto problémů se můžete snadno zbavit pomocí bílého octa, Coca-Coly   a jedlé sody. Jsou to tři běžné ingredience, které lze společně použít k vytvoření účinného čističe koupelny. Tento domácí čistič se snadno vyrábí a může pomoci odstranit nečistoty, plísně a bakterie, které se mohou usazovat na površích koupelny.

Chcete-li tento čistič vyrobit, jednoduše smíchejte jeden díl   bílého octa   , jeden díl Coca-Coly a jednu polévkovou lžíci jedlé sody ve spreji. Dobře protřepejte, aby se ingredience dobře promíchaly, a poté nastříkejte na povrch vaší koupelny. Nechte několik minut působit a poté opláchněte teplou vodou.

Úklid koupelny

Bílý ocet má   dezinfekční   a odmašťovací vlastnosti, které pomáhají odstraňovat nečistoty a plísně, zatímco jedlá soda je mírné abrazivo, které pomáhá odstranit zbytky a rozjasnit povrchy. Coca-Cola naproti tomu obsahuje kyselinu uhličitou, která působí jako odmašťovací prostředek a odstraňuje vápenaté a hořčíkové usazeniny, které se mohou usazovat na površích koupelny.

Tento domácí čistič je také   ekonomický   a šetrný k životnímu prostředí, protože se vyhýbá použití drsných chemikálií, které mohou být škodlivé pro zdraví a životní prostředí. Navíc se velmi snadno používá a lze jej snadno připravit z ingrediencí, které pravděpodobně již máte doma.

Bílý ocet, Coca-Cola a jedlá soda jsou tři běžné ingredience, které lze použít společně k vytvoření silného čističe. Tento domácí čistič, který se snadno vyrábí, je cenově dostupný a bezpečný pro životní prostředí, může pomoci udržet vaši koupelnu čistou a hygienickou. Je také výborným repelentem hmyzu.