Praní černého prádla v pračce není vůbec jednoduchý proces.

Ve skutečnosti   má černá po několika praních tendenci vyblednout   a ztratit svou barvu.

Právě z tohoto důvodu při dalším čtení najdete tipy, které můžete při praní využít, abyste zachovali černou barvu vašeho oblečení.

Pokud se však nyní oděv   jeví jako vybledlý, můžeme použít  čaj   , který mu dodá intenzitu černé. Postup je velmi jednoduchý: stačí nalít 2 šálky čaje v jednom mycím cyklu   a barva bude jako nová.

Řekl bych, že je čas zjistit, jaké triky musíme použít.

Perte černé prádlo ve 4 tipech na čištění černého prádla 3 1200x800 1

Zde vám prozradíme 3 tajemství, jak udržet černou barvu v našem oblečení.

Než ale začnete, měli byste mít na paměti, že   černé oblečení byste neměli hned po vyprání sušit na slunci   .

Ocet.

Během oplachování   můžete   použít bílý ocet. Pro lepší využití stačí vzít nádobu, přidat naše černé oblečení a   nalít  do ní 2 hrnky bílého octa . Poté jej nechte působit a poté jej opláchněte velkým množstvím vody po dobu asi 20 minut. Tímto způsobem ocet odstraní skvrny a zbytky pracího prostředku a zafixuje barvu na oblečení.

Slaná voda.

V tomto případě musíte před praním  použít slanou vodu  . Stačí černé kousky ponořit na půl hodiny do nádoby se 2 litry vody a ½ šálku soli  Tato metoda způsobuje, že barevné pigmenty přilnou k oděvu. Pak už si ho musíme vzít s sebou na umytí.

Otočte oblečení naruby.

Co musíme udělat, je velmi jednoduché: musíme použít mýdlo nebo prací prostředek vhodný na černé oblečení. Před vložením do pračky je však musíme   obrátit naruby   , aby se barva neztratila a oděv nevybledl.

Po těchto užitečných radách nezbývá než popadnout černé oblečení a pustit se do práce!