Chcete se zbavit komárů a nevíte jak? Použijte tyto 4 prvky a uvidíte, že všechny komáry během chvilky zaplašíte. Pojďme zjistit, jaké jsou tyto objekty!

repelent proti komárům

Existují 4 prvky, pomocí kterých můžete komáry odpudit a zbavit se tohoto otravného hmyzu. Ale jaké jsou tyto objekty? Jedná se o   jednoduché kuchyňské předměty   , které pravidelně používáte a které můžete použít k vytvoření vhodné směsi k odpuzování komárů.

Jak víme,   komáři obvykle vtrhnou do domu   a napadnou naše pokoje a obtěžují všechny přítomné. Zde jsou položky, které můžete použít, a jak připravit dokonalé řešení, jak je udržet pryč!

Efektivní přírodní řešení

Kolikrát jste museli bojovat, abyste udrželi komáry mimo váš domov? Pravděpodobně jste také   použili produkty, které obsahují insekticidy, které   jsou toxické pro lidi i zvířata. Od této chvíle to již nemusíte dělat, protože   se 4 položkami budete mít efektivní řešení   , jak se zbavit komárů.

Komáři v domě

Postupujte podle níže uvedených pokynů sdílených youtuberem, abyste získali účinné, ale neškodné řešení pro lidi a domácí mazlíčky. Nemusíte nic kupovat,   stačí použít věci, které už máte doma   a které používáte každý den.

Řešení, které obdržíte, je ideální pro ochranu před komáry a pro udržení místností ve vašem domě bez jejich přítomnosti. Metoda je přirozená a okamžitě vás přesvědčí, protože je také jednoduchá na přípravu. Pojďme zjistit, které 4 položky musíte použít a které už máte doma!

Které 4 předměty použít?

4 položky, které vám pomohou najít řešení, jak odstranit komáry a udržet je daleko od vašeho domova. Nejen, že tyto položky   nemusíte kupovat, protože je již máte   , ale také je lze snadno najít a jsou   také levné   . V praxi tak získáte efektivní řešení, které navíc šetří vaše peníze. Toto jsou 4 položky, které potřebujete k přípravě roztoku proti komárům:

  • 1 plastová nádoba, stačí i prázdná láhev;
  • 2 lžičky jablečného octa;
  • 1 lžička cukru
  • několik kapek prostředku na mytí nádobí;
  • 1 šálek čisté vody.
past na komáry

Jakmile   připravíte vše, co potřebujete   , můžete   se řídit postupem   pro přípravu roztoku na likvidaci komárů ve vaší domácnosti.

Jak připravit roztok na rozloučení s komáry

Poté, co získáte vše, co potřebujete k přípravě řešení   , které je udrží pryč, měli byste udělat následující:

  • Odřízněte horní část nádoby, abyste ponechali dostatek místa pro vstup hmyzu.
  • Do nádoby nalijte vodu, ocet, cukr a dvě kapky saponátu.
  • Umístěte nádobu na různá místa po domě.

Směs, kterou získáte smícháním čtyř určených předmětů, přitahuje hmyz, který se na ně přilepí, jakmile se přiblíží. Komáři se již nemohou směsi zbavit,   ale přitahuje je omamná vůně roztoku   a nemohou se nepřiblížit.

Hmyz se pohybuje směrem k plastové nádobě a tam zemře a utopí se v připraveném roztoku. Pokud se vám nelíbí plastová láhev, protože je příliš velká a rušivá ve vaší domácnosti, můžete   se rozhodnout pro malou zavařovací sklenici, kterou postavíte do rohu   , nebo se můžete rozhodnout pro víčko a umístit tam 4 položky.

Je jedno, do jaké nádoby roztok na odpuzování komárů skladujete, jakmile jej nalijete, efekt je zaručen a nádobu s obsahem stačí vyhodit do koše. Už nebudou žádní komáři!