Pokud vaši matraci postihnou skvrny od vlhkosti, které se v zimě obtížně odstraňují, s tímto prostředkem je již nikdy neuvidíte.

Už žádné mokré skvrny

Zde máte neuvěřitelnou a 100% spolehlivou metodu, jak  odstranit ty hrozné skvrny od vlhkosti, které často trápí vaši matraci.

Tím zabráníte tomu, aby se na matraci dostaly skvrny od vlhkosti

Existuje několik způsobů, jak zabránit tomu, aby se skvrny od vlhkosti   dostaly na vaši matraci. V první řadě je vhodné použít nepromokavý potah matrace, který může pomoci ochránit matraci před skvrnami od vlhkosti, ale také před pocením nebo nočními nehodami.

Polštář odvádějící vlhkost    může pomoci absorbovat přebytečnou vlhkost a udržet váš obličej v suchu přes noc. Použití odvlhčovače může pomoci odstranit přebytečnou vlhkost z místnosti a udržet ideální úroveň vlhkosti 50 až 60 procent.

Matrace a vlhkost

Sprchování   před spaním může pomoci odstranit přebytečnou vlhkost z   těla a snížit noční pocení. Používání prostěradel a přikrývek vyrobených z přírodních tkanin, jako je bavlna, len nebo hedvábí, vám může pomoci lépe dýchat a udržet matraci v suchu.

Otevření   oken   nebo zapnutí ventilátoru může pomoci cirkulaci vzduchu a odstranění přebytečné vlhkosti z místnosti. Elektrická přikrývka může pomoci udržet tělo v noci v teple bez nadměrného pocení. Zavedením těchto opatření můžete snížit riziko skvrn od vlhkosti na vaší matraci.

Pokud je však již pozdě a chcete skvrny z tohoto povrchu odstranit, zde vám nabízíme konečné řešení.

Zde vám řekneme, jakou přísadu byste měli použít

Pokud jste je opravdu vyzkoušeli všechny, dnes vám nabízíme definitivní  řešení   . Jedná se o proces odstraňování skvrn od vlhkosti z matrace pomocí přísady, kterou pravděpodobně již velmi dobře znáte. Mluvíme o prášku do pečiva.

Jak odstranit   vlhké skvrny   z tohoto povrchu:

  1. Odstraňte z matrace všechny přikrývky a prostěradla a nechte matraci úplně vyschnout na vzduchu.
  2. Smíchejte šálek jedlé sody s několika kapkami levandulové esence nebo   tea tree oleje   a vytvořte přírodní deodorant.
  3. Nasypte jedlou sodu na oblast zasaženou vlhkostí.
  4. Nechte jedlou sodu působit alespoň hodinu, u zvláště odolných skvrn i déle.
  5. Jedlou sodu vysajte z matrace vysavačem.
  6. Místo zasažené skvrnami očistěte vlhkým hadříkem a nechte zcela vyschnout.
  7. Na matraci položte čisté, voňavé přikrývky a prostěradla.
prášek na pečení

Vždy nezapomeňte  otestovat jedlou sodu na malé ploše matrace, než ji použijete na celý povrch, abyste se ujistili, že nepoškodí látku. Ve skutečnosti některé tkaniny nemusí tuto složku tolerovat a mohou se poškodit.

Doporučujeme postup opakovat znovu a znovu, dokud nedosáhnete požadovaného efektu. Někdy se tento prostředek ukáže jako neúčinný z toho prostého důvodu, že na výměnu staré matrace je pravděpodobně příliš pozdě.