Touto jednoduchou metodou, která zabere jen pár minut, snadno zvýšíte počet lilků. 

lilek

Při přípravě na pěstování zeleniny je dobré    znát některé triky , které nám umožňují zajistit, aby produkty země rostly a vyvíjely se s určitou konzistencí. Mnozí chtějí například vědět, jaké jsou nejlepší metody pro    rychlé rozmnožení lilku , který je bezpochyby jedním z nejrozšířenějších produktů. Lilky jsou nejen skvělé pro přípravu chutných receptů v kuchyni, ale jsou také perfektní pro naše tělo, protože mají řadu prospěšných vlastností. Vzpomeňme například na antioxidační účinek   , ale také na velký přínos draslíku, který pomáhá udržovat dobré zdraví srdce.

Tímto systémem se lilky viditelně množí

Co tedy musíme udělat, aby se lilky stále množily? Doporučuje se pečlivě dodržovat trik široce používaný zemědělci  , který podrobně vysvětlíme níže.

lilek

Prvním krokem je   odříznout spodní část lilku   jednoduchým vykrajovátkem, dokud se spodek zeleniny neodlepí.

Nyní vezmeme malou cibuli, část oloupeme a   potřeme zelenou částí   základu lilku, který jsme právě nakrájeli.

Jakmile je to také hotové,   vezmeme dvě tyčinky   a zapíchneme je do základny lilku, jednu ze severu na jih a druhou z východu na západ, čímž vytvoříme jakýsi kříž.

Naplňte misku velkým množstvím vody a přidejte lžíci rýže. Vezmeme spodek lilku se zapíchnutými tyčinkami a   položíme přímo na mísu   . Asi po čtyřiceti dnech si všimneme, že rostlina výrazně povyrostla.

Ze spodní části lilku odstraníme tyčinky a vše dáme do vázy,   samozřejmě po   přípravě vhodného povrchu pro přijetí našeho nového zeleného kamaráda.

Pečlivě dodržujte všechny kroky: zkuste tomu uvěřit

Rostlinu, která vyrůstá z lilku, pečlivě upravíme a přidáme další substrát, aby vše dokonale vypadalo. Posledním krokem je samozřejmě zalití květináče   , aby rostlina zaručeně dostala vodu, kterou potřebuje ke zdravému, silnému a bujnému růstu.

Rostliny lilku

Položme to na polici a dál se tím zabýváme. Po krátké době si všimneme, jak dobře tato metoda funguje a jak můžeme   lilky snadno a rychle   namnožit .

To je jen jedna z mnoha technik, které nám umožňují   mít na zahradě vždy stálou produkci zeleniny  , abychom mohli nejen využívat produkty země k obohacení našich pokrmů, ale také využívat všech výhod, které s sebou přinášejí. jim zaručit. . Ovoce.

Lilky jsou bezesporu jedním z nejoblíbenějších produktů, také proto, že   jejich nízký obsah kalorií je předurčuje   ke konzumaci v letních měsících.

Navíc, když teploty dosahují velmi vysokých mezí,     může hrát rozhodující roli vysoký obsah draslíku, fosforu, vápníku a vlákniny, který lilek zaručuje.